imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Lubuskie. Tragiczny wypadek na wysokości Zielonej Góry. Zablokowana S3 w stronę Gorzowa Wlkp.

g64ripoof1z6ito9a3mn7b7h7na7p4tu.jpg


Po zderzeniu dwóch aut osobowych, na wysokości Zielonej Góry została zablokowana jezdnia drogi S3 w kierunku Gorzowa Wlkp. W wypadku śmierć poniosły dwie osoby, jedna została poważnie ranna – poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

– Z nieustalonej przyczyny doszło do zderzenia nissana qashqaia z oplem astrą. Oplem jechały trzy starsze osoby. Dwie z nich poniosły śmierć, a trzecia w bardzo ciężkim stanie została zabrana przez pogotowie do szpitala. Kierowcy nissana nic poważnego się nie stało, był trzeźwy – powiedziała Stanisławska.

 

ZOBACZ: Wypadek w Opolu. Na pasach potrącił kobietę w ciąży. Straciła dziecko

 

Dodała, że po zakończeniu działań ratowniczych na miejscu tragedii pracę rozpoczęli policjanci, którzy ustalają przebieg i przyczynę wypadku. Śledztwo w tej sprawie będzie nadzorowane przez prokuratora.

Policja skierowała objazd przez Zieloną Górę

Z informacji przekazanej przez dyżurnego PID zielonogórskiego oddziału GDDKiA wynika, że do wypadku doszło we wtorek przed godz. 20 na 191. kilometrze S3 – między węzłami Zielona Góra Południe a Zielona Góra Północ.

 

W związku z wstrzymaniem ruchu w kierunku Gorzowa został zorganizowany objazd przez Zieloną Górę. Utrudnienia z nim związane mogą potrwać kilka godzin.

kmd/PAP

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment