imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Kolejny śmiertelny wypadek na A1. Zablokowana autostrada do Gdańska

jntuu735sk8m2v6fk94xqo93hngo8td8.jpg


W powiecie piotrkowskim (woj. łódzkie) auto osobowe wjechało w tył stojącego samochodu ciężarowego. Zginęła jedna osoba – podał rzecznik woj. straży pożarnej mł. bryg. Jędrzej Pawlak. Zablokowana jest autostrada do Gdańska – poinformowali w piątek przed południem drogowcy.

Rzecznik przekazał, że do wypadku doszło na autostradzie A1 w kierunku Gdańska. Między miejscowością Laski a miejscowością Adolfinów w pow. piotrkowskim ( Łódzkie) auto osobowe wjechało w tył ciężarówki.

 

ZOBACZ: Ogorzelec. Wypadek autobusu. Poszkodowani z ciężkimi obrażeniami

 

“Po reanimacji zmarł 48-letni mężczyzna” – podał Pawlak.

 

W akcji ratowniczej wzięły udział załogi śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i karetki ratunkowej oraz 6 zastępów straży pożarnej, w tym 3 ochotnicze.

Utrudnienia w ruchu. To kolejny wypadek

W miejscu wypadku na A1, między Kamieńskiem a Piotrkowem Trybunalskim są poważne utrudnienia w ruchu. “Zablokowana jest jezdnia autostrady A1 w kierunku Gdańska. Zablokowany jest też pas lewy w kierunku Katowic” – wskazał Jacek Plisiecki z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Wczoraj również informowaliśmy o wypadku na A1 w okolicy Piotrkowa Trybunalskiego. Laweta zderzyła się z dwoma samochodami osobowymi. Zginęła jedna osoba.

bas/Polsatnews.pl/PAP

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment