imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Kehua zdobywa nowe szczyty, zajmując 4. miejsce w globalnym rankingu dostawców systemów konwersji energii w 2022 r.

The_First_100MW_Scale_Liquid_Cooling_Energy_Storage_Project_China.jpg


XIAMEN, Chiny, 30 października 2023 r. /PRNewswire/ — W ostatnim raporcie opublikowanym przez S&P Global Commodity Insights, spółka Xiamen Kehua Digital Energy Tech CO., Ltd. („ Kehua”), czołowy dostawca falowników PV i rozwiązań magazynowania energii, znalazła się na czwartym miejscu w rankingu dostawców falowników do magazynowania energii (PCS – Power Conversion System, system konwersji energii) pod względem dostaw zrealizowanych w 2022 r. To znaczące osiągnięcie firmy Kehua pokazuje jej specjalistyczną wiedzę i możliwości w obszarze energii odnawialnej oraz rosnące zaufanie wśród klientów na całym świecie.

W ostatnich latach branża systemów magazynowania energii odnotowała bezprecedensowy rozkwit. Takie problemy jak brak bezpieczeństwa systemów magazynowania energii, brak bezpieczeństwa wsparcia sieci czy rozbieżności wywołane dynamiczną iteracją technologii są za horyzontem. Dzięki trzydziestopięcioletniemu doświadczeniu w opracowywaniu najnowocześniejszych technologii w branży energoelektroniki Kehua może dostarczyć bardzo wydajne i niezawodne kompleksowe rozwiązania PV i systemy magazynowania energii, które są odpowiedzią na największe bolączki tego sektora. Możliwe jest to dzięki stabilnym mocom produkcyjnym czterech zakładów Kehua obejmującym obszar blisko 320 000 mkw., przy czym potencjał badawczo-rozwojowy firmy zapewnia ponad 2 000 inżynierów, co sprawia, że jej produkty są idealnym wyborem dla klientów inwestującym w odnawialne źródła energii.

Konsekwentnie wytwarzane zgodnie z filozofią projektowania S3 („Safe, Smart, Simple” – bezpieczne, inteligentne, proste) produkty do systemów fotowoltaicznych i magazynowania energii obejmują szeroki wachlarz zastosowań w obiektach mieszkalnych, komercyjnych, przemysłowych i komunalnych. Rozwiązania te doczekały się licznych realizacji i zdobyły uznanie na całym świecie.

– Jeżeli chodzi o obiekty mieszkalne, kompleksowy system magazynowania energii dla domów serii Kehua iStorageE nie tylko został wyposażony w zaawansowane technologie, lecz także charakteryzuje się doskonałymi doświadczeniami klienta, co potwierdza nagroda iF Design Award 2023 i miejsce w gronie finalistów konkursu IDEA (International Design Excellence Award) 2022 za doskonałe wzornictwo wykończenia urządzeń.

– Inteligentny system magazynowania energii S3 EStore dla obiektów komercyjnych i przemysłowych oparty jest na konstrukcji charakteryzującej się wysoką gęstością energii, zapewniając optymalne wartości uśrednionego kosztu magazynowania (LCOS – levelized cost of storage) przez cały okres użytkowania systemu, oraz poprawia wydajność inwestycji opartych na zrównoważonym rozwoju.

– Rozwiązania stosowane na poziomie infrastruktury komunalnej, na przykład S3-EStation, upraszczają instalację i procesy eksploatacji i utrzymania, umożliwiając skrócenie etapów realizacji budowy i obniżenie ogólnych kosztów oraz napędzając wysokiej jakości rozwój społeczno-gospodarczy.

Dzięki tym imponującym wynikom i zaangażowaniu w doskonałość firma Kehua jest w pełni gotowa na uwolnienie pełnego potencjału swoich atutów technologicznych i rynkowych w celu dalszego wykorzystania możliwości elastycznej regulacji systemu magazynowania energii i wsparcia bezpiecznego i zrównoważonego rozwoju branży magazynowania energii.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2254174/iStoragE_series_all_in_one_residential_ESS.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2254175/The_First_100MW_Scale_Liquid_Cooling_Energy_Storage_Project_China.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2254176/The_Largest_BESS_Project_Brazil.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1904051/Kehua_logo___Red_Logo.jpg

Źródło: Kehua Digital Energy

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment