imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

III RP forpocztą w marszu ku anihilacji

a69-1

Strona główna &gt Polska &gt III RP forpocztą w marszu ku anihilacji III RP forpocztą w marszu ku anihilacji Ogarek Polska

Kolejny krok w przepaść globalnej nuklearnej zagłady stanowi wyjście Stanów Zjednoczonych z układu dotyczącego rakiet średniego zasięgu (https://news.antiwar.com/2018/10/21/trump-announces-us-will-withdraw-from-intermediate-nuclear-forces-treaty/) .

Trump oświadczył, że krok ten jest odpowiedzią na naruszanie przez Rosję i Chiny warunków tegoż.

Przy czym trywialnym jest stwierdzenie, że pretekst ten (jak wszystkie inne które płyną z Waszyngtonu) jest totalnym kłamstwem, a w odniesieniu do Chin, na dodatek, monumentalną brednią, gdyż Chiny nigdy nie były sygnatariuszem wspomnianego układu.

Poziom intelektualny Trumpa, innych osobników stanowiących jego administrację, oraz pozostałych watah waszyngtońskiego deep state, jest tak niski, że trudno od nich oczekiwać wiarygodnych kłamstw, tym bardziej że charakteryzują się oni totalnym dyletanctwem.

Natomiast warunki układu naruszyły Stany Zjednoczone instalując w Rumunii i Polsce „systemy przeciwrakietowe”, które mogą być również użyte do wystrzeliwania rakiet Criuse .

Zerwanie omawianego układu stanowi największe zagrożenie dla Europy, a w szczególności wspomnianych już Rumunii i Polski, gdyż na tym teatrze wojennym pociski tego zasięgu mogą być użyte.

Znamiennym znakiem wzrostu napięcia do poziomu krytycznego jest ostatnia wypowiedź Putina na forum klubu Valdai . Prezydent Rosji, będący mistrzem w miękkości swych dotychczasowych wypowiedzi w odzewie na wszystkie dotychczasowe bezczelne prowokacje Zachodniego Imperium Zła, zaskoczył wszystkich ostrością odpowiedzi na pytanie dotyczące nuklearnej strategii Rosji.

Stwierdził on, że Rosja nie zamierza użyć brodni jądrowej w ataku prewencyjnym, ale w momencie gdy zostanie zaatakowana, zniszczy agresora bronią nuklearną. Aby nikt nie miał wątpliwości, że Putin zdaje sobie sprawę z konsekwencji tegoż, stwierdził: „My pójdziemy do Nieba, a agresorzy zdechną!” (https://russia-insider.com/en/putin-after-nuclear-armageddon-well-go-heaven-those-who-nuked-us-will-go-hell/ri25113).

Wiąże się to logicznie z Jego poprzednią wypowiedzią na ten temat, w której zadał retoryczne pytanie: „A po co nam taki świat bez Rosji?”.

Jak należy mniemać „elity” III RP nie zaprzątają sobie głowy takimi filozoficznymi pytaniami, żerując dalej w odbycie Wujka Sama, ochoczo wpychają Polskę w samo jądro zbliżającej się globalnej katastrofy wojennej. Ani one, ani społeczeństwo przez nie rządzone nie posiadają wystarczającej wiedzy i inteligencji, by jasno pojąć co to dlań oznacza.

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/904514,iii-rp-forpoczta-w-marszu-ku-anihilacji

Opublikowano: 22.10.2018 13:55. Ostatnia aktualizacja: 22.10.2018 14:04.

III RPIII Wojna Światowapolskojęzyczna syjono-żydomasoneriaUSA-UE imperium zła
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment