imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

GWM ORA, jeden z liderów rynku pojazdów elektrycznych, oficjalnie zaprezentowany na targach EVS35 w Norwegii

Leading_Electric_Vehicle_Market__GWM_ORA_Officially_Unveiled_at_the_EVS35_in_Norway.jpg


BAODING, Chiny, 30 czerwca 2022 r. /PRNewswire/ — W dniu 11 czerwca GWM ORA został zaprezentowany na 35. Międzynarodowym Sympozjum i Wystawie Pojazdów Elektrycznych (EVS35) w Norwegii, przyciągając szczególną uwagę wielu lokalnych kierowców.

Targi EVS35 to najbardziej wpływowa i mająca długą historię impreza w branży pojazdów elektrycznych na świecie. ORA, jako zupełnie nowa marka pojazdów elektrycznych GWM, oferuje konsumentom coraz bardziej stylowe, inteligentne i bezpieczne rozwiązania w zakresie podróżowania i życia.

Aby umożliwić konsumentom lepsze poznanie marki, GWM ORA APP zaprosiła lokalnych użytkowników do udziału w spotkaniu zespołu ORA. Użytkownicy podzielili się również swoimi doświadczeniami z testów jazdy w ORA APP.

Również ORA FUNKY CAT, flagowy model marki ORA, został zaprezentowany szerokiej publiczności na wystawie. Wygląd zewnętrzny i wnętrze samochodu bezpośrednio wskazują na najmodniejszy styl i inteligentne wzornictwo marki.

Sylwetka ORA FUNKY CAT ma klasyczny i elegancki wygląd. Przyjęto w niej szereg wyjątkowych wzorów, w tym gładkie krzywizny karoserii, owalne reflektory w kształcie kocich oczu i dwukolorowe nadwozie. Te szczegóły sprawiają, że model jest niezwykle urokliwy, jak ruchliwy, rozkoszny kot.

Jeśli chodzi o wnętrze samochodu, ORA FUNKY CAT wprowadza szereg designerskich detali z wyczuciem technologii. Ekran deski rozdzielczej i konsoli centralnej może być kontrolowany i obsługiwany przez kierowcę za pomocą dotyku, głosu i wielofunkcyjnej kierownicy. Funkcje te mogą pomóc w uzyskaniu informacji o pojazdach w czasie rzeczywistym, zapewniając inteligentniejszą i bezpieczniejszą jazdę.

W oparciu o tak unikalną koncepcję i wybitny design GWM ORA produkty tej marki otrzymały liczne pozytywne komentarze ze strony mediów.

„Ten nowy pojazd elektryczny z Chin zmieni oblicze całego rynku” – skomentował PARKERS, brytyjski portal motoryzacyjny.

„ORA FUNKY CAT gwarantuje stosunkowo dużą przestrzeń i dysponuje najnowocześniejszą techniką bezpieczeństwa oraz systemem informacyjno-rozrywkowym, co czyni go znakomicie wyposażonym pojazdem elektrycznym” – skomentował AUTO MOTOR SPORT, czołowy niemiecki magazyn motoryzacyjny.

Aby sprostać zróżnicowanym potrzebom nabywców pojazdów elektrycznych, GWM ORA kontynuuje rozszerzanie swojego międzynarodowego zasięgu rynkowego.

We wrześniu ubiegłego roku marka przejęła inicjatywę poprzez wprowadzenie na rynek niemiecki i opublikowanie swoich strategii dla rynku europejskiego na IAA Mobility 2021. GWM ORA planuje udostępnić europejskim nabywcom różnorodne inteligentne pojazdy napędzane nowoczesnymi energiami, co pozwoli jej na zwiększenie wpływów na rynku europejskim.

W tym roku GWM ORA nie tylko wprowadzi na rynek brytyjski ORA FUNKY CAT, ale również będzie dalej wzbogacać swoje kategorie produktów na rynku europejskim, co pozwoli zaoferować większej liczbie użytkowników zróżnicowane doświadczenia związane z podróżowaniem.

Zdjęcia – https://mma.prnewswire.com/media/1851144/Leading_Electric_Vehicle_Market__GWM_ORA_Officially_Unveiled_at_the_EVS35_in_Norway.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment