imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Grecja. Zaginięcie 27-letniej Polki. Media: Znaleziono ciało kobiety

cf8mdn23ipdrk38hwgsrci8c841c8d46.jpg


W pobliżu drogi między Tigaki, a Marmari na wyspie Kos znaleziono ciało młodej kobiety – podają greckie portale informacyjne. Wiele wskazuje na to, że to zaginiona 27-latka z Wrocławia. Kobieta zaginęła 12 czerwca. Nie dotarła na spotkanie ze swoim chłopakiem i od tej pory nie ma z nią kontaktu.

Według informacji greckiego portalu dimokratiki.gr nagie ciało kobiety zostało znalezione w pobliżu drogi łączącej Tigaki z Marmari na wyspie Kos. Zwłoki znajdowały się około 500 metrów od miejsca, w którym znaleziono telefon zaginionej oraz kilometr od miejsca zamieszkania 32-latka z Bangladeszu, oskarżonego o porwanie. 

 

Portal kosnews24 donosi, że ciało zostało znalezione pod drzewem. Było do połowy włożone w worek i przykryte gałęziami. Ciało ma zostać zbadane. Według ir.gr policjanci wezwani na miejsce rozpoznali Polkę, ale konieczna jest identyfikacja przez bliskich. 

 

Grecka redakcja portalu CNN przekazała natomiast, że ciało zostało odnalezione w ubraniu i było w stanie zaawansowanego rozkładu. Odzież i worek zostały zabezpieczone przez lekarzy medycyny sądowej. Lekarz sądowy ma pobrać materiał DNA spod paznokci ofiary. 

Zaginięcie Polki w Grecji. 27-latka zniknęła 12 czerwca

Pochodząca z Wrocławia Anastazja Rubińska od miesiąca mieszkała w Marmari na wyspie Kos w Grecji. Pracowała tam w restauracji pięciogwiazdkowego hotelu.

 

Kobieta ostatni raz była widziana w poniedziałek 12 czerwca około godz. 23. Z doniesień greckich mediów wynika, że Polka przed zaginięciem miała skontaktować się ze swoim chłopakiem, który również mieszka na wyspie.

 

Anastazja Rubińska ma 169 centymetrów wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Ma piwne oczy. Jej znaki szczególne to poparzenie na dłoni.

 

W dniu zaginięcia ubrana była w różową sukienkę w kwiaty, miała ze sobą srebrny plecak i niebieskie okulary.

dsk/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment