imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Eurosodoma – Bluźniercy zniszczyli krzyż w Płońsku !

akti

Strona główna > Polska > Eurosodoma – Bluźniercy zniszczyli krzyż w Płońsku ! Eurosodoma – Bluźniercy zniszczyli krzyż w Płońsku ! AdRo203 Polska 0

Bluźniercy zniszczyli krzyż w kościele w Płońsku. Czy uda się powstrzymać kolejne ataki? Bluźniercy i wrogowie Kościoła nie odpuszczają. Tym razem zaatakowali w kościele tymczasowym w Płońsku, gdzie dokonali profanacji krzyża.

Z informacji podanych przez Radio Płońsk wynika, że nieznani sprawcy zaatakowali we wtorek 28 maja. Ich celem był krzyż znajdujący się w kościele tymczasowym parafii pod wezwaniem św. Ojca Pio. Krucyfiks został przez nich zerwany ze ściany i roztrzaskany o podłogę. W efekcie figura Pana Jezusa wiszącego na krzyżu została całkowicie zniszczona i nie da się jej w jakikolwiek sposób odtworzyć.

O wydarzeniu poinformował Radio Płońsk ks. Tomasz Markowicz, proboszcz miejscowej parafii pw. św. Ojca Pio. – Ktoś wtargnął do kruchty, zerwał krzyż i roztrzaskał krucyfiks o podłogę – powiedział ks. Tomasz Markowicz. – To przykre i bolesne – dodał duchowny.

Ks. Tomasz Markowicz, proboszcz parafii pw. św. Ojca Pio w Płońsku, poinformował nas o dewastacji krzyża znajdującego się w kruchcie kaplicy. „Przykre i bolesne” – komentuje kapłan.

Opublikowany przez Radio Płońsk 93,6 FM Wtorek, 28 maja 2019

To kolejna tego typu profanacja, do jakiej doszło w Polsce w ostatnim miesiącu. 3 maja nieznani sprawcy zaatakowali w Kwidzyniu, gdzie w tamtejszym kościele zdeptali i połamali krzyż, a do kropielnicy wlali najprawdopodobniej alkohol.

Źródło: tvp.info

TK

Za: https://www.pch24.pl/bluzniercy-zniszczyli-krzyz-w-kosciele-w-plonsku–czy-uda-sie-powstrzymac-kolejne-ataki-,68587,i.html

29.05.2019

AdRo203 EurosodomaPolska neokolonią syjonizmupolskojęzyczna syjono-żydomasoneriażydowska wojna z Chrystusem
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment