imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Wypędzić wszystkich biskupów z Polski! To wilki w owczych skórach. Na co jeszcze oni pozwolą?

aacc

Strona główna > Polska > Wypędzić wszystkich biskupów z Polski! To wilki w owczych skórach. Na co jeszcze oni pozwolą? Wypędzić wszystkich biskupów z Polski! To wilki w owczych skórach. Na co jeszcze oni pozwolą? Jacek Polska 0

Dosyć! Wypędzić wszystkich biskupów z Polski! To wilki w owczych skórach. Na co jeszcze oni pozwolą ??? Ta hańba biskupiego milczenia spada na cały Naród, a to skutkiem społecznego pobłażania i pasywności wobec tych krwawych wilków i jadowitych węży.

Ojcem tych wszystkich zbrodni na Kościele, na Narodzie na uczuciach niewinności małych polskich dzieci jest protegowany przez KW PZPR w Krakowie na biskupstwo w Krakowie biskup pomocniczy Karol Wojtyła.

Te przerażające obrazy mają swoje źródło w bluźnierczym dialogu z żydami, z tolerancją, z wypędzeniem przez Jana Pawła II Karmelitanek z ich klasztoru w Oświęcimiu – Żwirowisko.
Cały pontyfikat Jana Paweł II był ukierunkowany na zniszczenie Kościoła Świętego celem oddalania jego sakralnej przestrzeni żydom. Wojtyle udało się aż tak dobrze, że zniszczył nie tylko Kościół, ale i Polskę.
To, co się teraz odbywa w Polsce to zwykły finał tamtych zbrodni. Nawet najgorszy biskup, gdyby miał jakieś katolickie sumienie, to by się po tym Wojtyłowym zaczadzeniu już dawno otrząsnął, i dbałyby jakoś o kościół oraz wiernych.

Nie wolno milczeć, biskupów należy wypędzić z Polski – to żydowscy zbrodniarze.

Może, aby dalej mydlić Polakom oczy, to ten, czy inny biskup nawet się oburzy, ale oczywiście zrobi to bez nienawiści, bo nienawiść jest grzechem.

Dosyć! Wynocha z Polski!

Redakcja Gazeta Warszawska

https://gazetawarszawska.com/index.php/antiecclesia/3529-wypedzic-biskupow-z-polski-wilki

Jacek judeochrześcijańska sekta soborowawatykański antykościół Antychrystażydomasoński horror kościół
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment