imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Czy Trump przygotowuje się do wojny z Rosją kiedy płonie Ameryka? – Wolna Polska – Wiadomości

poland-1200x630.jpg


Ameryka umieściła ponad 30 myśliwców i 2.000 żołnierzy na granicy z regionem Kaliningradu / The United States deployed more than 30 fighters and 2 thousand military men at the border of the Kaliningrad region

Waszyngton rozkazał zwiększyć presję na Rosję.

Amerykańskie wojsko kontynuuje relokację swoich samolotów bojowych, opancerzonych pojazdów na zachodnie granice Rosji. Jeśli do tej pory uważano, że pojawienie się tysięcy amerykańskich żołnierzy w Polsce nie oznacza prawdziwego ryzyka, to jak się okazało, zamiast tysięcy żołnierzy pojawi się tam 2 x więcej przedstawicieli armii USA, co jest dużo bardziej przerażające – Ameryka zamierza umieścić ich w regionie Kaliningradu i 36 myśliwców F-16.

„Ameryka przemieści do Polski do 2.000 żołnierzy, Warszawa dostanie dowództwo V Korp Armii USA z Kentucky. Jutro w Waszyngtonie potwierdzą jak zostanie wzmocniona obecność amerykańskiego wojska. Znane są plany przeniesienia z Niemiec do Polski ok. 30 amerykańskich F-16.

Teraz w Polsce jest ok. 5.000 amerykańskich żołnierzy. Ok. 60% lokalnych mieszkańców, według badania opinii publicznej, popiera zwiększenie amerykańskiego kontyngentu w kraju”. – czytamy w mediach. A zatem, liczba całkowita amerykańskich żołnierzy w Polsce wzrośnie do 7.000.

Jaki dokładnie jest powód aktywnego zwiększania ugrupowań wojskowych przy rosyjskiej granicy nie jest znany.

Źródło:  Avia-pro.net

Trump Preparing For War With Russia While USA Burns?

tłumaczenie: Ola Gordon

PolskaTrumpwojsko


Source link

Leave a Comment