imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Czerwony Pawian, czyli element otumanienia

a299

Strona główna &gt Polska &gt Czerwony Pawian, czyli element otumanienia Czerwony Pawian, czyli element otumanienia Jan Polska, Wyróżnione

Czerwony Pawian, czyli element otumanienia

a2,9

a2,9

Metod ogłupiania i okradania ludzi jest wiele. Tutaj akurat cała ‘czecia erpe’ jest przykładem zorganizowanej przestępczości zwróconej przeciwko całemu narodowi. Można by te metody omawiać, jednak wiadomo jest nie od dziś, że najłatwiej kradnie się na wielką skalę…i najłatwiej okrada się głupców. Okraść można nie tylko z pieniędzy, bo pozbawiając ludzi świadomości, godności, pamięci, tradycji, zasad, i tak koniec końców robi się z nich bezwolnych niewolników. W takiej sytuacji grabież mienia, jest już jakby oczywistą oczywistością i chyba czynnością dziecinnie prostą. Może być problem w tym natomiast, jak doprowadzić naród do stanu bezbronności duchowej…i czy to w ogóle jest możliwe…?

a

aNa podstawie rzeczywistości ‘czeciej erpe’ wydaje się że tak, że spokojnie można działając latami, zdegenerować miliony, by stworzyć z nich hordę debili bez świadomości otaczającego świata. Dużo zostało zrobione, a lata medialnego kłamstwa niestety doprowadziły nasz naród nad krawędź wyboru. Pytanie, czy znad tej krawędzi podniesie się sprawiedliwy gniew i oburzenie, chęć pokarania złoczyńców, czy…głową w dół – bez wiedzy, świadomości, w nicość…?

‘III RP’ jest ‘państwem’ ufundowanym na nienawiści do Polaków i polskiego narodu. Jego celem jest zniszczenie tegoż narodu i przygotowanie warunków pod wrogie przejęcie przez obcych innych nacji…głównie jednej nacji. Jest to Prawda i zawsze to powtórzę nie licząc się z kosztami. Polska stała się obiektem nienawistnego ataku komuny pierwszej, która nas nienawidziła za skuteczną obronę Wolności. Teraz zaś od lat 25 już, jesteśmy eksterminowani po prostu, zaś czynnikiem sprawczym jest tutaj to, co wylęgło się z komuny pierwszej – o wiele bardziej perfidniejszy twór, konglomerat obyczajowej degeneracji, przemocy i walki z Bogiem, działający ze wszystkich stron i w każdym momencie. Coś co wchodzi nam do domów, dusz i serc, za pośrednictwem telawizora i innych tzw. środków. To ‘coś’ nienawidzi Polski, ponieważ tylko Polska zawsze była siłą, która w decydujących momentach potrafiła powstrzymać zło! Nasuwa się wniosek i to bardzo heh, logiczny:

Sprawa Polska – Sprawa Boga!

Tak jak to mówił ksiądz na kazaniu podczas Pielgrzymki Kibiców. Dokładnie tak jest, że walczymy ze złem i teraz też to zło wściekle nas atakuje, zarazem próbując ukryć swe oblicze przed ogłupionymi ludźmi, maskując je kolorami na ekranie telawizora i ‘ładnymi’ twarzami…dziwek systemu.

a

aNie podobają się Wam dosadne określenia ludzie? To powiedzcie mi, dlaczego w takim razie ciągle użalacie się i pytacie – co mamy robić? Zarazem wciąż nic zupełnie nie czyniąc?

Walkę ze złem zaczyna się od nazwania zła po imieniu i odrzuceniu go w całości, bez wyjątków! Kurwa u mnie zawsze będzie kurwą, a złodziej złodziejem. Zdrajca zdrajcą!

Piszę te słowa o okradaniu, manipulacji, kłamstwie i niegodziwości, przewrotności i odwracaniu pojęć, gdyż właśnie zbliża się jeden ze stałych, wrośniętych w tkankę ‘czeciej erpe’ jak nowotwór, element obezwładniania. Bardzo ważny element i to nawet nie tyle z racji grabienia ludzi, co może bardziej odbierania tym ludziom ducha, pozbawiania ich szans na sprawiedliwy gniew i uczciwy bunt przyzwoitego człowieka, wobec zła i złych intencji.

Co autor miał na myśli…?

Autor miał i ma na myśli niejakiego Owsiaka, którego piekielnie szkodliwa rola od początku istnienia tego ‘państwa’, wcale nie polega przede wszystkim na okradaniu ludzi z grubych milionów i ‘pomocy’, która żadną pomocą nie jest – jest tylko medialnym zgiełkiem potrzebnym do…

No właśnie, do czego jest ten hałas potrzebny ludzie…?

Tak wiem, że w ciszy myśli się…Po prostu myśli się.

Jednak tutaj machina zgiełku i wielomilionowych nakładów, sztucznych uśmiechów i krzywdzenia nastolatków, od lat powtarzanymi, obrzydliwie zakłamanymi hasełkami, zmierza do odwrócenia wartości i wprost atakuje podstawy naszej cywilizacji! Nie zaryzykuję stwierdzenia – gdyż to żadne ryzyko – jeśli powiem, iż cyrk Owsiaka po prostu uderza w podstawy Dobra! W Miłość, w ludzką przyzwoitość…Dlaczego?

Być może każdy to wie, ale na pewno pewna Osoba młoda tego nie wie. Może więcej niż jedna. Skoro więc mogę komuś powiedzieć Prawdę to powiem.

W okresie początku lat 80 – tych, gdy polski punk był w dużej części po prostu subkulturą antykomunistyczną – i gdy czerwoni zdali sobie potem sprawę, że bez ‘transformacji’ nie uda im się utrzymać terroru i władzy – pojawiła się świadomość, iż tego nastawienia i nastrojów buntu nie da się zaszczekać, czy zabić. Zdali sobie sprawę, że polska młodzież już płynie na fali tego buntu. A jeśli młodzież wyznaje ideały, bardzo źle to zawsze wróży tyranom i wrogom Wolności. Dygresyjnie dodam, iż w tej chwili dzieje się dokładnie to samo – z polskimi stadionami, ruchem kibicowskim i patriotyczną falą hip – hop…Tyle że teraz zdrajcy nie potrafią już i nie znajdą kolejnego oszustwa, mającego rozbroić ten bunt!

Wtedy w połowie lat 80 – tych znaleźli. To oszustwo nazywało się Jerzy Owsiak i ‘Towarzystwo Przyjaźni Chińskich Ręczników’…Miała to być niby wesoła drwina/kpina z ( niby ‘z’, ale właściwie to wyśmiewająca jakikolwiek opór! ) tzw. ‘Towarzystwa Przyjaźni Polsko Radzieckiej’ – tego obrzydliwego tworu zniewalającego młodzież. W rzeczywistości prześmiewczy ton Owsiaka w radio, jego styl bycia wykluczający jakąkolwiek powagę ( są takie sytuacje gdzie głupkowaty śmiech nie jest na miejscu ), ośmieszyć miały ideę buntu przeciwko systemowi! Miało to doprowadzić do sytuacji, w której młodzież miała jako bunt identyfikować tylko anarchię, lub wręcz bezrefleksyjną konsumpcję alkoholu przy dźwiękach muzyki rockowej pozbawionej w liryce swej, jakiejkolwiek dobrej treści. Nota bene, jednym z przykładów takiej na zamówienie robionej, plastikowej muzyki, jest zespolik o nazwie ‘Kobranocka’, ale to już inna historia.

Komuna mordowała ludzi ( również licealistów! ), ludzie byli katowani w więzieniach, cierpiały całe rodziny ( także dzieci, co znam niestety z autopsji ), a Owsiak w Trójce rzucał hasełkiem: ‘Uwolnić słonia!’. Śmiejąc się i kpiąc z wszelkich prób duchowego oporu i walki o godność człowieka…Doprawdy, obrzydliwa to postać!

W połowie lat 80 – tych Owsiak rozpoczął swe destrukcyjne działanie, pustym śmiechem reagując na polski patriotyzm, potrzebę zmian. Przerobił ideę w gówno. Dosłownie. Jako późniejsza konkluzja i styl działania, pojawiło się idiotyczne i skrajnie durne hasło: Róbta co Chceta…

Tylko że oczywiście to ‘co chceta’ też miało swoje granice, bo tylko mogło być ‘róbta’ jeśli nie zahaczało niebezpiecznie o prawdziwą zmianę. Tak został zamordowany polski punk, ale przecież nie tylko to. Zaryzykuję stwierdzenie, że ‘czecia erpe’ nie byłaby w stanie tak okłamać Polaków i tak ich omamić, by przetrwać nawet te pierwsze lata, gdyby nie Owsiak!

a

aTo Owsiak obezwładnił polską młodzież bezideowością i wrogością do swoich własnych korzeni! A to młodzież przecież musi mieć zawsze swój gremialny udział w każdej rewolucji…choć my w Polsce robimy powstania, nie rewolucje.

Owsiak jest cynicznym skurwysynem, właśnie przede wszystkim dlatego, że świadomie i celowo niszczył całe pokolenie dobrych i porządnych ludzi, zmierzając tym do zniszczenia całego narodu! Nie jego grubymi nićmi szyte złodziejstwa są najgorszą winą, ale powód dla których czynił to i wszystko inne, związane z pseudo buntem i pseudo ideowością.

Zwróćcie uwagę jak szybko stoczył się Wałęsa! Jak w kilka lat ludzie poznali się na tym królu kapusiów! Jak został usunięty w hańbie! W momencie takiej rozgrywki – uważam – bez Owsiaka nie dałoby się powstrzymać fali gniewu…Dlatego ten osobnik jest kreaturą iście piekielną.

Oczywiście, wszystkie udowodnione finansowe przekręty, jakich od lat dopuszcza się Owsiak, są także oczywistością i dobrze, iż uczciwi ludzie ujawniają tą niegodziwość. Jednak ma tu miejsce pewna ‘państwowa’ prawidłowość. Otóż Owsiak i jego WOŚP stały się przez lata tym samym czym jest każda instytucja państwowa – a więc samonapędzającym się molochem, zwróconym absolutnie przeciwko ludziom. Potworem zdawałoby się, nie do pokonania. Sieć macek ‘czeciej erpe’ jest wszechobecna. Tak samo ‘działa’ ZUS, ‘Służba Zdrowia’, ministerstwa, sejm, ‘rząd’ – wszystko. Normą jest bezczelna kpina z ludzi i kradzież środków na wielką skalę. Zasadą ( acz oczywiście maskowaną ) jest działanie na szkodę. Prywatne złodziejstwo w jakim też przoduje Owsiak, jest kolejną normą w tym ‘państwie’. Czy ktoś chce się dziwić że tzw. środki masowego przekazu bezkrytycznie i bezmyślnie promują WOŚP…?

Tak, to nie jest bezmyślność, a realizacja zamierzonego celu!

Tylko że najpierw, na samym początku, potrzeba im było zarżnąć polski bunt. Zarżnęli prawdziwą Solidarność, komponując w nią swego czasu tzw. doradców. Zarżnęli świadomość polskiej młodzieży, na całe pokolenie lub dwa usypiając polski naród!

Jakie są tego skutki…?

3 miliony emigrantów – ludzi przeważnie bez świadomości, dających sobą pomiatać. Wygnani z kraju. Wmówiono im że wygnanie to przywilej! Wynarodowieni, bez kręgosłupa zasad i korzeni!

Miliony starszych ludzi, teraz w ciszy i bez medialnego zgiełku, umierające w domach i na ulicy. Z braku opieki, braku lekarstw. Z braku poczucia wspólnoty, z samotności…

I Owsiak, który jawnie popiera tzw. eutanazję czyli mordowanie ludzi słabszych, ‘niepotrzebnych’!

Indoktrynacja i deprawacja już nie tylko młodzieży, ale nawet malutkich dzieciaczków w przedszkolach! ‘Ideologią’ gender – zaprzeczeniem biologicznej i duchowej identyfikacji płciowej! Dzieci w przedszkolach mają kontakt z seksualnymi dewiantami – co już samo w sobie powoduje jedną konkluzję: kara śmierci dla deprawatorów! Bezwzględnie!

Miliony Polaków tyrają jak niewolnicy w koloniach, na plantacjach trzciny cukrowej! Bez żadnych praw, bez ochrony państwa, bez jakiejkolwiek państwowej myśli! Przemysł polski zrujnowany, mały biznes niszczony systematycznie! Ludzie pracują za grosze żyjąc w beznadziei! Zyski wielkich i obcych firm są wywożone za granicę!

Mógłbym tu wymieniać bez końca, jednak chcę tylko zarysować tragiczne i być może ostateczne skutki duchowego wyprania całych pokoleń w szambie nihilizmu – którego głównym demonem w odniesieniu do polskiej młodzieży jest kreatura o nazwie Owsiak!

‘Księża na księżyc’, alkohol, narkotyki, użycie, pustka duchowa, wrzask i taplanie w błocie. To samo co komuniści uczynili z pierwszą Solidarnością ( tą z roku 1980 ), tak samo Owsiak zgwałcił i poniżył godność polskiej młodzieży! Nie tylko młodzieży zresztą. Instytucja WOŚP jest dziś agendą żebraczo/rozrywkową, mającą poza ukryciem Prawdy o stanie państwa i poza wyciągnięciem jałmużny od biedaków nieświadomych swego losu, także wprowadzić pewien stan narkotycznej euforii, sprawić by masy ludzi czuły się lepiej, tylko z powodu jednego i tak nic nie znaczącego gestu. One też mają czuć się lepiej jako tłum. Owsiak wmawia im, że ‘czecia erpe’ jest normalnym państwem z perspektywami rozwoju i że z roku na rok jest coraz lepiej…

Nie jest ani lepiej, ani tak samo. Polska została zrujnowana, a Polacy we własnym kraju i na własnej Ziemi, są traktowani jak parobcy. Głodowe pensje, pogarda, absolutna prywata, krzywe układy i zanik ludzkich uczuć, cech. Pajac w czerwonych spodniach pod egidą ‘państwa’ okłamuje i okrada ludzi. Budowane są fortuny nielicznych, naród zaś cierpi głód i poniżenie. Media milczą jak grób!

Kurewski etos ‘czeciej erpe’ jest kolejną historią założycielską antypolonizmu w Polsce, a nihilizm i pogarda tego tworu dla Prawdy, są wręcz symboliczne. Na szczęście coraz większa liczba ludzi dostrzega tę niegodziwość. W tym roku dużo częściej i dużo dosadniej niż w latach wcześniejszych, rozwijające się media niezależne dobierają się faktami do czerwonej dupy tego bolszewickiego pawiana Owsiaka. ‘Pękają w szwach papierowe tamy, kłamstwa ITI i Agory’ – że zacytuję Ptaka. Wali się im na łeb każdy ich plugawy mit i zaraz prawdopodobnie staniemy oko w oko z prawdziwym ich obliczem czerwonej zarazy!

…Nie można w takich czasach myśleć normalnie o życiu i planować normalności…gdy w telawizji wciąż przewija się banda kryminalistów, zdrajców, dewiantów i złodziei – wrogów Ojczyzny.

Musimy posprzątać dom Siostry i Bracia, jeśli nie chcemy żyć w domu publicznym!

Kopnijmy Czerwonego Pawiana z odrazą w czerwoną dupę! Tak by zatrzymał się dopiero pod murem Kremla.

Niech każdy Polak w sercu to wyzna – Bóg, Honor i Ojczyzna!!!

Naszym Honorem jest walka jawna o Polskę Polską – nie żydowską, nie niemiecką, nie ruską! Nie poprawną i nie różową.

Goły

Za: http://ostatniakohorta.wordpress.com/2014/01/07/czerwony-pawian-czyli-element-otumanienia/#more-1285

Data publikacji: 7.01.2014

Zobacz także:

Dlaczego nie daję Owsiakowi – argumenty w punktach

&

Guru Owsiak w 11 lat wyjął 46 Złotych Melonów

&

Guru Owsiak i kolejna żebranina? SIEMA barany – znowu was dymamy!!!

&

Ten, który zniszczył bunt. O Jerzym Owsiaku – bezpieczniku systemu

&

Wielka Obłuda Świątecznej Pomocy

&

Protest przeciwko angażowaniu Muzeum Powstania Warszawskiego w prywatną akcję WOŚP:

http://www.activism.com/pl_PL/petycja/protest-przeciwko-angazowaniu-muzeum-powstania-warszawskiego-w-prywatna-akcje-wosp/41638

a

a

biomasadebilizacja społeczeństwdemoralizacjaniewolnicy kontroli umysłuOwsiakPolskaWOŚP
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment