imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Brazylia: Pokłóciły się na seansie Barbie. Doszło do przepychanek

1uew4td5bg6fgkttvzwi5gj5bbkctwzq.jpeg


Dwie kobiety pokłóciły się pod koniec seansu filmu “Barbie”, gdy na ekranie pojawiły się napisy końcowe. Emocje były tak duże, że w pewnym momencie zaczęły się popychać. Internauci sugerują, że przyczyną awantury mogło być zachowanie dziecka jednej z kinomanek.

W mediach społecznościowych krąży nagranie awantury w jednym z kin w Brazylii. Widać na nim dwie kobiety kłócące się pod koniec seansu filmu “Barbie”. Sprawę jako pierwszy opisał “New York Post”.

 

Klip pokazuje krzyczące kobiety, a następnie jedna z nich zostaje popchnięta. 

 

ZOBACZ: Film “Barbie” zakazany w Wietnamie. Powodem “linia dziewięciu kresek”

 

Między kinomankami dochodzi do kolejnych ciosów i szarpania. W ruch idzie but jednej z nich. Awantura trwa do momentu, w którym walczące nie zostają rozdzielone przez obecnego na sali mężczyznę.

 

 

Z komentarzy internautów dowiadujemy się, że powodem kłótni miał być fakt, że jedna z kobiet pozwoliła swojemu dziecku oglądać w kinie filmy z YouTube’a z włączonym dźwiękiem.

“Barbie”. Rekordowy weekend otwarcia

“Barbie” to jedna z najbardziej oczekiwanych premier kinowych tego roku. Na ekrany amerykańskich kin film wszedł 21 lipca 2023.

 

Wyreżyserowana przez Gretę Gerwig produkcja w weekend otwarcia w Polsce przyciągnęła rekordową liczbę 493 tysięcy widzów. “To więcej niż jakikolwiek inny film debiutujący w tym roku” – poinformował producent Warner Bros.

 

Globalny sukces produkcji szacowany na 353 mln dolarów – dodano w komunikacie prasowym.

an/kg/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment