imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

BitMEX wprowadza najrentowniejszy jak dotąd produkt kryptowalutowy w kategorii „Earn”

1_0.jpg


Fot. Business Wire/BitMEX

Pierwsi klienci, którzy skorzystają z oferty BitMEX EARN, mogą liczyć na roczną stopę oprocentowania w wysokości do 100% dla kryptowaluty Tether.

MAHE, Seszele –(BUSINESS WIRE)– BitMEX, globalna platforma obrotu krytpowalutami, ogłosiła wprowadzenie BitMEX EARN. Produkt ten zapewnia najwyższą roczną stopę oprocentowania spośród wszystkich dostępnych w obrocie produktów z kategorii „Earn”.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20211130005722/en/.

Osoby, które zaangażują swoje środki w ten produkt na ustalony okres, mogą liczyć na wypłatę odsetek w wysokości od 14-100% w skali roku. BitMEX EARN jest ponadto jedynym tego rodzaju produktem na rynku, który posiada 100-procentowe zabezpieczenie z funduszu ubezpieczeniowego. Wszystkie wypłaty objęte są gwarancją funduszu ubezpieczeniowego BitMEX – jednego z największych w branży.

Pierwszą kryptowalutą dostępną na BitMEX EARN jest Tether (USDT ERC-20). Klienci BitMEX, którzy zamówią produkt przed 7 grudnia 2021 r., będą mieli możliwość skorzystania ze specjalnej oferty obejmującej roczną roczną stopę oprocentowania na kryptowalutę Tether w wysokości do 100% dla depozytów o wartości do 1000 USDT na użytkownika i do 14% dla depozytów o wartości do 100000 USDT na użytkownika. Więcej informacji na temat BitMEX EARN można znaleźć tutaj.

Komentarz Alexandra Höptnera, dyrektora generalnego BitMEX:

„Inwestując w BitMEX EARN, każdy może z łatwością uzyskać dwucyfrowy zwrot – dużo wyższy niż w przypadku produktów TradFi. Roczna stopa oprocentowania, jaką zapewniamy dla naszych produktów z kategorii EARN, zdecydowanie przewyższa ofertę innych platform kryptowalutowych, których bazowe stopy oprocentowania zazwyczaj powiązane są z niemożliwymi do spełnienia wymogami w zakresie stakingu. Usprawniliśmy również nasz proces składania zamówień, dzięki czemu produkt jest atrakcyjny dla wszystkich osób kupujących i sprzedających kryptowaluty, nie tylko profesjonalnych traderów”.

Oferta BitMEX EARN stanowi element ambitnej strategii transformacji biznesowej prowadzonej pod hasłem „Beyond Derivatives” („Więcej niż instrumenty pochodne”).Po uruchomieniu w 2020 r. programu rygorystycznej weryfikacji użytkowników i spełniania przez nich wymogów BitMEX utworzyła pięć nowych segmentów o globalnym zasięgu (Spot, Brokerage, Custody, Information, Products i Academy). W styczniu 2021 r. platforma ogłosiła zakończenie programu weryfikacji użytkowników, stając się jedną z największych giełd instrumentów pochodnych bazujących na kryptowalutach, która posiada w pełni zweryfikowaną bazę aktywnych użytkowników. BitMEX EARN stanowi uzupełnienie wprowadzonej w listopadzie 2021 r. oferty USDT for margin and settlement on perpetual swaps (USDT na potrzeby handlu depozytami zabezpieczającymi i rozliczania kontraktów bezterminowych).

Oferta BitMEX EARN dostępna będzie od 1 grudnia 2021 r., a zamówienia na pierwsze dwa produkty będzie można składać do 7 grudnia 2021 r. (lub do wyczerpania limitu). Zamówienia można składać za pośrednictwem strony BitMEX EARN, na której dostępne są bardziej szczegółowe informacje.

BitMEX

BitMEX jest platformą tradingową oferującą inwestorom dostęp do światowych rynków finansowych, na których prowadzony jest obrót walutą cyfrową. Właścicielem BitMEX HDR jest spółka Global Trading Limited. Więcej informacji na temat BitMEX, jej wizji, stale rozwijającego się zespołu i planów na przyszłość można uzyskać, śledząc profile na Twitterze, Telegramie oraz blogu BitMEX. Wszelkie pytania należy kierować na adres [email protected].

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211130005722/en/.

Źródło: BitMEX

KONTAKT:

Taylor Bossung

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment