imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Antoni Macierewicz i Marian Kowalski tworzą twór podobny do Konfederacji

Strona główna > Polska > Antoni Macierewicz i Marian Kowalski tworzą twór podobny do Konfederacji Antoni Macierewicz i Marian Kowalski tworzą twór podobny do Konfederacji Jacek Polska 0

W dniu 14 grudnia 2019 r. przedstawiciele Rady Naczelnej tzw. Konfederacji Narodowej spotkali się w Warszawie z Antonim Macierewiczem. “Narada mobilizacyjna dotyczyła analizy i oceny aktualnych zagrożeń dla Państwa i Narodu Polskiego.

Wszyscy zgromadzeni zdecydowali się na skoordynowane podjęcie adekwatnych kroków zaradczych”. Dotychczasowe wypowiedzi panów Macierewicza i Kowalskiego pozwalają wnioskować, że głównym “zagrożeniem dla państwa”, oprócz obligatoryjnego antysemityzmu i faszyzmu, stanowi partia Konfederacja. Panowie postanowili powołać PiSowską wydmuszkę powodującą dezorientację na polskiej scenie politycznej. Marian Kowalski nazwał to “czwartą nogą w PiS”.

O sprawie poinformował Radosław Patlewicz, który opisał zastosowany mechanizm manipulacji, nawiązujący do metod sanacyjnych i komunistycznych polegających na tworzeniu bytów, które przejmowały patriotyczny elektorat. Przykładem jest stworzenie przez agentów komunistycznych drugiej Solidarności.

Warto zaznaczyć, że PiS jest specjalistą od sprytnej podmiany – podmiana etniczna, podmiana znaczenia pojęć (metoda marksistów) takich jak prawica, kreowanie polityków lewicowych z PO, PSL i Unii Wolności na prawicowych w ramach rzekomej “zjednoczonej prawicy”.

VIDEO – CI. Instytucjonalne przejęcie środowisk patriotycznych?!

Za: https://www.ekspedyt.org/2019/12/16/antoni-macierewicz-i-marian-kowalski-tworza-twor-podobny-do-konfederacji/ 16.12.2019 Jacek III RPkomedia demokracjiPO-PiS
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment