imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Antoni Królikowski w tarapatach. Zatrzymano mu prawo jazdy

m84w1o7ndne36p97wtq9hj2kx1peodwz.jpg


Po tym jak okazało się, że Antoni Królikowski prowadził samochód pod wpływem środków odurzających, policjanci zatrzymali mu prawo jazdy – dowiedział się polsatnews.pl. – Kierującemu pobrano krew do badania laboratoryjnego – poinformowała w rozmowie z naszym serwisem nadkom. Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.

Antoni Królikowski został zatrzymany przez funkcjonariuszy w sobotę na warszawskiej Woli. Policjanci mieli podejrzenia, że aktor siedzący w samochodzie jest nietrzeźwy. “Kierowca został przebadany pod kątem alkoholu. Był trzeźwy, ale narkotest wykazał, że znajduje się pod wpływem środków odurzających” – poinformowała stołeczna komenda.

 

Podczas interwencji policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Pobrano mu krew do badania – przekazała w rozmowie z polsatnews.pl oficer prasowy nadkom. Marta Sulowska z KRP IV.

 

Czynności w sprawie trwają. Policjanci obecnie czekają na wyniki testu z laboratorium.

Antoni Królikowski zatrzymany przez policję. Aktor wydał oświadczenie

Antoni Królikowski odniósł się do sprawy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie. “Do zatrzymania doszło około 16:00 przy ul. Karolkowej 16, zaraz po tym jak wyjechałem z mojego mieszkania do Asi (Joanny Opozdy, byłej żony Królikowskiego – przyp. red), aby spotkać się z synkiem” – wyjaśnił.

 

ZOBACZ: Antoni Królikowski wydał oświadczenie. “Nie zażywam narkotyków”

 

“Funkcjonariusze z uwagi na otrzymane zgłoszenie, że o tej godzinie i w tym miejscu pojawię się rzekomo pod wpływem nielegalnych substancji, czekali na mnie w okolicy miejsca zamieszkania. Zostałem zatrzymany do kontroli, alkotest wykazał, że jestem trzeźwy, jednak narkotest wykrył THC, którym wspomagam swoje leczenie i którego używałem poprzedniego wieczoru” – napisał Królikowski.

 

Aktor podkreślił, że “nie zażywa narkotyków”. “W przypadku regularnego stosowania medycznej marihuany, nawet w małych ilościach, stężenie może utrzymywać się mimo, że w dniu zatrzymania nie używałem konopi” – stwierdził w komunikacie.

jkm/map/polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment