imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Aktorzy teatru “Studio Buffo” w wyjątkowym teledysku

x23491aj1i31ae1i3nhkph9au1vdczgp.png


“A teraz coś specjalnie dla Was, od nas. »Chodź, pomaluj mój świat« w wykonaniu artystów Teatru Studio Buffo. Pomalujcie go razem z nami! Na kolorowo, na wesoło, z uśmiechem!” – czytamy we wpisie w mediach społecznościowych.

 

ZOBACZ: Celebryci kontra koronawirus. Terminator siedzi w domu, Wolverine pokazuje jak myć ręce

 

– Mam wrażenie, że piosenka “Chodź, pomaluj mój świat” od zawsze była obecna w moim domu. Przed tym, jak dostałam się do teatru “Studio Buffo”, znałam wersję tego utworu ze spektaklu “Do grającej szafy grosik wrzuć”, w której można usłyszeć głosy świetnych artystów – m.in. Basi Melzer czy też Edyty Górniak – mówi w rozmowie z polsatnews.pl Maria Tyszkiewicz, artystka teatru “Studio Buffo”, która w trakcie nagrania malowała ściany w swoim pokoju.

 

WIDEO: teledysk aktorów “Studio Buffo”

 

– Będąc już w domach, dostaliśmy maila od dyrektora, który zaproponował, by stworzyć takie wideo – opowiada Tyszkiewicz. Nikt nie spodziewał się, że nagranie rozprzestrzeni się na taką skalę. Zrobiliśmy to na totalnym luzie, bez makijażu – pokazaliśmy, w jakich warunkach spędzamy ten czas w naszych domach – dodaje.

 

Dużo sprząta, śpiewa i maluje

 

Artystka pytana o to, jak spędza czas w trakcie społecznej kwarantanny, odpowiada: – Skupiam się na swojej muzyce. Niebawem wydaję swoją pierwszą płytę, która jest już prawie gotowa.

 

– Mam taką wewnętrzną potrzebę robienia czegoś – postanowiłam np. przemalować pokój, co widać nawet na filmie. Poza tym dużo sprzątam i śpiewam – podkreśla Tyszkiewicz.

 

ZOBACZ: “Zostaję w domu”. Gwiazdy zachęcają do tego rodaków

 

– Z pewnością ten czas nie jest dla nas wszystkich łatwy, bardzo tęsknimy za teatrem – przyznaje. – Kombinuję, by nie zwariować. Organizuję koncerty online na Facebooku i Instagramie – dodaje.

 

Pomoc w walce z koronawirusem

 

Maria Tyszkiewicz jest także zwyciężczynią 6. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Niedawno wzięła nawet udział w #TwojaTwarzChallenge, gdzie ponownie wcieliła się w Dodę.

 

 

Akcja jest połączona ze szczytnym celem, internauci mogą pomóc lekarzom i pracownikom szpitali w walce z Covid-19 poprzez wsparcie zbiórki organizowanej na fanpage’u programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i Fundacji Polsat.

ms/luq/ Polsat News


Source link

Leave a Comment