imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Zynga ogłasza wyniki finansowe za III kw. 2020

FF2020.jpg


Najwyższy kwartalny dochód i wartość portfela zamówień w historii firmy. Najlepsze przepływy pieniężne z działalności operacyjnej w III kw. Lepsze prognozy całościowe na rok 2020. Duże szanse na osiągnięcie największego wzrostu w branży rozrywki interaktywnej w roku 2021 i kolejnych latach.

SAN FRANCISCO–(BUSINESS WIRE)– Firma Zynga Inc. (Nasdaq: ZNGA) opublikowała dzisiaj swoje wyniki finansowe za trzeci kwartał kończący się 30 sierpnia b.r., umieszczając na swojej stronie poświęconej relacjom z inwestorami podsumowanie przychodów w III kw. 2020 r. Podsumowanie znajduje się w załączniku oraz jest dostępne pod adresem: http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera multimedia. Jego pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20201104005051/en/

“W trzecim kwartale osiągnęliśmy dobre wyniki, przekraczające wszystkie główne wskaźniki finansowe w naszej prognozie, w tym m.in. najwyższy przychód w historii firmy oraz najlepsze przepływy pieniężne z działalności operacyjnej w III kw. Dotychczasowe wspaniałe wyniki zawdzięczamy realizacji swojej wieloletniej strategii rozwojowej, która dała pozytywny impuls do rozwoju naszych usług +na żywo+ oraz działalności ogółem – stwierdził Frank Gibeau, dyrektor generalny Zynga. – W ramach rozwoju naszego potencjału w zakresie usług +na żywo+ uruchomiliśmy w ostatnim czasie jeden z naszych głównych tytułów – +Harry Potter: Puzzles & Spells+ (Zagadki i Zaklęcia), który spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem na całym świecie oraz przychylnymi recenzjami ze strony graczy. W dniu 1 października sfinalizowaliśmy również przejęcie Rollic, przypieczętowując tym samym nasze wejście do segmentu gier hyper-casual (gry bardzo proste i najczęściej darmowe), charakteryzującego się niezwykłą dynamiką. W dniu dzisiejszym zwiększamy prognozy całościowe na rok 2020. Mamy bowiem duże szanse na osiągnięcie największego wzrostu w branży rozrywki interaktywnej w roku 2021 i kolejnych latach”.

O godz. 14:00 czasu pacyficznego (17:00 czasu wschodniego) kierownictwo firmy Zynga zorganizuje dziś także wideokonferencję poświęconą wynikom firmy. W trakcie wideokonferencji będzie można zadawać pytania, a przedstawiciele firmy postarają się udzielić odpowiedzi na możliwie największą ich ilość.

Wideokonferencja będzie dostępna pod adresem: http://investor.zynga.com, a jej nagranie będzie można później obejrzeć na podanej stronie internetowej. Alternatywnym sposobem na wzięcie udziału jest zadzwonienie pod numer dostępowy:

• Połączenie darmowe: (800) 537-0745

• Połączenie dla uczestników zagranicznych: (253) 237-1142

• Identyfikator konferencji: 4979891

Zynga Inc.

Zynga jest światowym liderem w dziedzinie interaktywnej rozrywki, którego misją jest zbliżanie do siebie ludzi z całego świata za pośrednictwem gier. Już ponad miliard osób miało bezpośrednią styczność z takimi tytułami tej firmy jak CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ czy Zynga Poker™. Gry Zynga dostępne są w ponad 150 krajach świata na wielu platformach społecznościowych i urządzeniach mobilnych. Powstała w 2007 r. spółka ma siedzibę główną w San Francisco i biura w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Indiach, Turcji i Finlandii. Więcej informacji na stronie www.zynga.com lub na profilach Zynga w serwisach Twitter, Instagram, Facebook i na blogu Zynga.

Wypowiedzi prognozujące

Niniejszy komunikat prasowy zawiera wypowiedzi prognozujące dotyczące, m.in. prognoz całościowych za rok 2020 oraz możliwości dalszego rozwoju. Wypowiedzi te cechują się obecnością takich wyrazów i wyrażeń jak „perspektywa”, „przewidywany” „planowany”, „zamierza”, „będzie”, „przewiduje”, „uważa”, „ma na celu”, „oczekuje”. Wypowiedzi wyrażone w czasie przyszłym zazwyczaj mają charakter wypowiedzi prognozujących. Wykonanie lub powodzenie działań zawartych w takich wypowiedziach prognozujących wiąże się ze znacznym ryzykiem, niepewnością i założeniami. Nie należy nadmiernie polegać na prognozach, które opierają się na informacjach dostępnych w dniu publikacji niniejszego komunikatu. Spółka nie zobowiązuje się do aktualizacji takowych wypowiedzi prognozujących. Dalsze informacje na temat ich ryzyka, wątpliwości i założeń są lub będą opisane bardziej szczegółowo w naszych publicznie dostępnych sprawozdaniach składanych na potrzeby Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych („SEC”), których kopie można uzyskać odwiedzając naszą stronę internetową poświęconą relacjom inwestorskim: http://investor.zynga.com lub na stronie SEC: www.sec.gov.

Uwagi od redaktora

Aby pobrać dodatkowy, alternatywny materiał filmowy lub dźwiękowy Zynga oraz grafiki do gier należy wejść na stronę: http://bit.ly/ZyngaQ320

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201104005051/en/

Źródło: Zynga

KONTAKT:

Kontakty z inwestorami:

Rebecca Lau

e-mail: [email protected]

Kontakt dla prasy:

Sarah Ross

e-mail: [email protected]

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment