imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Zdrada i co dalej?

a-99

Strona główna &gt Polska &gt Zdrada i co dalej? Zdrada i co dalej? a303 Polska 0

Jeśli treść ujawnionej przez red. Michalkiewicza notatki MSZ w sprawie ustawy 447 jest prawdziwa, to sprawa wyczerpuje znamiona co najmniej zdrady dyplomatycznej.

Do tej pory najobszerniejszy tekst opublikował portal https://nczas.com (tymczasowy brak publikacji skanów red. Michalkiewicz tłumaczy koniecznością ochrony źródła przecieku).

Obóz rządzący jak i media głównego ścieku milczą z zaciśniętymi pośladkami, żeby im się czasem ze strachu nic nie ulało, ale jest to kwestia czasu. Wczorajszą konferencję Konfederacji w Sejmie obejrzało na samym kanale ASME TV (yt) prawie 70 tys. osób, zaś o sprawie poinformowały już Wirtualna Polska, portal Wprost, a nawet ślepo pro-PiSowskie wPolityce (zdumiewające są zapewne moderowane komentarze na tym ostatnim, typu: Sputik News, ręka Putina, ile rubli dostały nieudaczniki z Konfederacji i temu podobne „Sakiewicziana”).

Zauważmy, że ten przeciek mógłby mieć dla totalnej opozycji większy wagomiar niż taśmy z knajpy „Pod pluskwami”, a jednak i oni „milczą na cały regulator”. Jak na taką okoliczność mawiała z wileńskim zaśpiewem moja ś.p. babcia: „na jednym gałęziu powiesić” (przypomnijmy sobie, że o UKR-POL-u jako terytorium przyszłej Judeopolonii wygadał się nie kto inny, jak Michnik).

Za NCz:

Została ona sporządzona 29 października ub. roku. Została ona rozesłana do licznych osobistości w państwie, co oznacza, że były one zainteresowanej jej otrzymaniem i – po drugie – że były świadome sytuacji tam opisanych. Ze strony polskiej notatkę otrzymał pan minister SZ Jacek Czaputowicz, pan marszałek Adam Bielan, pan minister M. Dworczyk, pan min. W Kolarski, pan min. J. Sellin, pan min. P. Jaki,, pan min. Szczęch, pan dyrektor M. Korowajczyk z KPRM, pan dyr. A Rudnicki z MSWiA oraz pani dyr. A. Dałkowska z Ministerstwa Sprawiedliwości. Ponadto notatka została przekazana „Clarisem szyfrowanym” do Ambasady RP w Tel Awiwie oraz do Ambasady RP w Waszyngtonie.

[Nie znam się, ale depesza jest albo zamknięta (szyfrogram), albo otwarta (claris),więc czy czasem „claris szyfrowany” nie jest oksymoronem? Może ktoś potrafi sprostować].

Widać wyraźnie, że najwyżsi urzędnicy państwowi zatajali istotne informacje przed narodem na jego szkodę, jednocześnie opowiadając kłamstwa stojące w sprzeczności z posiadaną przez nich wiedzą, co wyczerpuje znamiona co najmniej zdrady dyplomatycznej.

Co w takiej sytuacji robić? Zapalczywcy powiedzą, że „na latarnie z nimi”, ale po pierwsze to nie my mamy pod sobą wojsko i policję, a po drugie niech nas Bóg broni przed próbami rekonstrukcji historycznej insurekcji kościuszkowskiej, bo będący jej następstwem ostateczny rozbiór państwa nie będzie rekonstrukcją, ale twardą rzeczywistością (nasi najwięksi przyjaciele i z Berlina/Brukseli, i z Moskwy, i z Waszyngtonu/Tel Awiwu tylko czekają na somalizację/ukrainizację Polski, żeby wreszcie wprowadzić tu swoje porządki).

W to miejsce należy rządowi pomóc i to dwojako:

PRIMO, zaproponować im grę w złego i dobrego policjanta. PiS to policjant dobry, klęczący przed Żydami, ale tylko w przerwach między leżeniem przed nimi plackiem. I tak jak ten chłop z pijackiego monologu w „Makbecie”, który powiesił się ze strachu przed klęską urodzaju, tak oni oddaliby całą Polskę w pacht żydowskim ubermenschom ze strachu przed Putinem i jeszcze dołożyli łaskę za darmo, ale nie będą mogli tego zrobić, jeśli Sejm podejmie ustawę o kategorycznym zakazie zwrotu mienia bezspadkowego.

Tu apel do sfrustrowanych sierot po PiS-ie, którym też dolegają pisowskie prostracje wobec żydowskich wyłudzaczy i służących im amerykańskich pałkarzy, ale zafiksowali się na idei „mniejszego zła”. Otóż jeśli PiS chce dobrze, ale jest jak ta panienka, która wstydzi się dotknąć membrum virile inaczej, jak w rękawiczce, to niech puszczą przodem lodołamacz w postaci Konfederacji, która się nie będzie wstydzić i powie Żydom: walcie się! PiS swoje i tak ugra, ale wy zagłosujcie na lodołamacz, który utoruje im drogę.

SECUNDO, docelowo odsunąć od stanowisk, które ich przerastają i dać im szansę na pracę stosownie do kwalifikacji moralnych, a nie będzie potrzeby sprowadzania tylu dzikich ze wschodu.

I jeszcze może nie tyle TERTIO, co w tym samym czasie, informować o tej sytuacji bliskich i znajomych, nawet jeśli prawda jest jaskrawie antysemicka i ksenofobiczna.

Do zobaczenia w Warszawie 11 maja!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=khDUBmGFXV8?feature=oembed&w=640&h=360]

MacGregor

Za: http://macgregor.neon24.pl/post/148543,zdrada-i-co-dalej

a303

„Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa” – Jezus Chrystus do żydowskich faryzeuszy w Ewangelii św. Jana 8:44


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment