imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Zbigniew Ziobro. Nowe informacje ws. stanu zdrowia

muky4s7obbx9qttd9bbk7pmtap9ch13r.jpg– Zbigniew Ziobro walczy o zdrowie, to trudna walka – przekazał w poniedziałek polityk Suwerennej Polski Sebastian Kaleta. – Z radością bym zobaczył pana Ziobro przesłuchiwanego przez komisję ds. Pegasusa, bo to znaczyć będzie, że jest zdrowy, porozstawia domorosłych członków i pokaże, że nie ma afery – dodał.

Informacje w sprawie stanu zdrowia Zbigniewa Ziobry przekazał w poniedziałek Sebastian Kaleta. – Zbigniew Ziobro walczy o zdrowie, to trudna walka, najbliższe tygodnie będą dla niego ważne – mówił w Radiu Zet.

 

Poseł Suwerennej Polski zdementował również doniesienia, że Zbigniew Ziobro leczy się za granicą.

Zbigniew Ziobro przed komisją śledczą?

W trakcie rozmowy padło pytanie, o to czy Zbigniew Ziobro powinien stanąć przed sejmową komisją śledczą. Sebastian Kaleta przyznał, że Ziobro jest “równy wobec prawa”. – Nie ma nic przeciw, by jego stan zdrowia był weryfikowany – dodał.

 

Z radością zobaczył bym pana Ziobro przesłuchiwanego przez komisję ds. Pegasusa, bo to znaczyć będzie, że jest zdrowy i porozstawia domorosłych członków i pokaże, że nie ma afery – podkreślił.

Stan zdrowia Zbigniewa Ziobry. “Jego sytuacja jest ciężka”

W połowie lutego polityk Suwerennej Polski Patryk Jaki o stanie zdrowia szefa partii mówił w programie “Gość Wydarzeń”. – Ma podawaną drugą chemioterapię. Jego sytuacja zdrowotna jest naprawdę ciężka – powiedział.  

 

Jaki ocenił również, że w kontekście wyborów, o politycznej aktywności Ziobry “należy mówić bardzo ostrożnie”.  

 

ZOBACZ: Patryk Jaki o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobry: Jego sytuacja jest ciężka

 

Natomiast w ostatnich dniach Jacek Ozdoba z Suwerennej Polski przyznał, że “jest przygotowywany najprawdopodobniej do kolejnych działań związanych z walką z nowotworem przełyku”.  


anw/ac
/ polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment