imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Z redakcyjnej poczty: Ostatni bastion Europy zaczyna się chwiać

a-66

Strona główna &gt Polska &gt Z redakcyjnej poczty: Ostatni bastion Europy zaczyna się chwiać Z redakcyjnej poczty: Ostatni bastion Europy zaczyna się chwiać a303 Polska

Od Szczecina nad Bałtykiem po Warnę i Rodopy, przez Pragę, Bratysławę, Budapeszt, Bukareszt i Sofię, rozciąga się ostatni bastion Europy. Starej, prawdziwej Europy.

A w Warszawie obcy u bram, obcy w murach! Ktoś otworzył te bramy i krzyczy więcej, więcej! Dziesiątki tysięcy obcych są wszędzie na ulicach Warszawy. Obcych z dalekich stron, nie pracujących na budowach, w sklepach, magazynach, przy sprzątaniu.

Z czego żyją? Dlaczego mają tu być? Kto ich wpuścił i dlaczego? W jakim celu, za czyją zgoda?

Ta ziemia jest nasza. Nasi ojcowie i dziadowie przez tysiąc lat płacili wielką cenę, daninę łez, krwi i potu, aby zostawić ją dzieciom i wnukom. Aby zostały tu dzieci i wnuki. Teraz, na krzyk, za garść srebrników, fałszywe obietnice, fałszywą dobroć, ktoś oddaje tą ziemię obcym. Po cichu, bez pytania. Bez naszej wiedzy i zgody. Na rozkaz producentów pieców do palenia ludzi i coraz gorszych, droższych aut.

Zawstydź się Warszawo, obudź Polsko, i zrób to, co zawsze do tej pory robiłaś. Inaczej czeka Cię los Londynu, Paryża i Aten, Prusów i Połabian.

Inaczej nie będzie już Polski. Nie będzie Europy.

Adam Balaz,

Zawiercie

P.S. Suplement od redakcji W-P: „PiS oszukał! Robią nam multikulturalny śmietnik”! Szokujące info pracownika urzędu ds. cudzoziemców

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=fgGmoX3dUis?feature=oembed&w=640&h=360]


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment