imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Wypili cały alkohol w samolocie w pół godziny. Wiadomo z jakiego są kraju

m34w5jk4zcwr9wubec23fwkumxr92un6.pngBrytyjskie media opisują sprawę lotu do Turcji, podczas którego cały dostępny alkohol zniknął w ciągu mniej niż pół godziny od startu. Dyrektor linii SunExpress nie podał szczegół samej trasy, ale przekazał z jakiego kraju byli wyjątkowo spragnieni pasażerowie.

Pod koniec tygodnia sprawę “rekordowego” lotu opisały między innymi “Travel Trade Gazette” i “The Independent”. Media skontaktowały się z Maxem Kownatzkim, który jest dyrektorem niemiecko-tureckiej linii SunExpress.

 

Dyrektor nie wskazał skąd leciał samolot ani kiedy dokładnie zdarzenie miało miejsce, ale “The Independent” podkreśla, że było to “niedawno”. Kownatzki wskazał, że pasażerowie lecieli do Turcji i większość z nich była golfistami.

Lot do Turcji. Alkohol zniknął w pół godziny

“Wyprzedaliśmy piwo i wino 25 minut po odlocie, nie zrobiliśmy tego na żadnym innym rynku” – mówił dyrektor w rozmowie z TTG.

 

ZOBACZ: Nieplanowane lądowanie maszyny LOT-u na Islandii. Jeden z pasażerów zasłabł

 

Wiadomo też jakiej narodowości byli chętni na tego typu zakupy pasażerowie. Kownatzki opisał jako “bardziej chętnych do wydatków” i “bardziej hedonistycznych”.

 

“The Independent” wskazuje, że pasażerowie byli Brytyjczykami i wyczerpali alkoholu stosunkowo szybko, ponieważ ich lot trwał około czterech godzin.


jk
/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment