imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

TUMI prezentuje nowe kolekcje Alpha w ramach rozszerzenia kampanii „Essentially Beautiful”

MicrosoftTeams_image__20.jpg


PR Newswire/Tumi, Inc.

Kampania stanowi prezentację nowych kolekcji Alpha X i Alpha Hybrid oraz buduje na nowo wyjątkowy charakter marki TUMI dzięki jedynym w swoim rodzaju produktom, które z pewnością przekroczą wszelkie oczekiwania klientów.

NOWY JORK, 20 września 2023 r. /PRNewswire/ – TUMI, międzynarodowa marka podróżnicza i lifestyle’owa, celebruje swój ulubiony asortyment produktów serii Alpha poprzez rozszerzenie kampanii „Essentially Beautiful” Jesień 2023. Kampania ta pokazuje dogłębnie przemyślane i skrupulatnie zaprojektowane detale produktów z kolekcji Alpha X i Alpha Hybrid, podkreślając jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z ponad 600 patentami i wzorami zarejestrowanymi na całym świecie i to, w jaki sposób współgrają ze sobą, tworząc bagaże, które nie tylko są piękne lecz również wspaniale sprawdzają się w użytkowaniu.

Najnowsza odsłona kampanii „Essentially Beautiful” tworzy na nowo DNA marki TUMI. Stawiając w centrum uwagi jedną z najpopularniejszych i ulubionych kolekcji, przedstawioną z nowej perspektywy, TUMI podkreśla swoje innowacje produktowe, materiały i opatentowane wzory.

„Nieustannie rozwijamy i zmieniamy siebie i nasze kolekcje, tworząc wytrzymałe produkty, które nie tylko spełniają lecz wręcz przekraczają oczekiwania naszych klientów” – powiedział Victor Sanz, dyrektor kreatywny TUMI. „Kolekcja Alpha X, nie tylko jest świadectwem naszego niestrudzonego dążenia do precyzji i koncentracji na detalach, lecz również jest dowodem na nasze nieustanne zaangażowanie w zapewnienie trwałej jakości i wytrzymałości produktów, rozszerzając nasza flagową kolekcję Alpha, na której podróżni mogą polegać”.

Kolekcja Alpha X, dostępna od sezonu jesień 2023 i zaprojektowana tak, aby przekroczyć wymagane wartości wszystkich 40 testów wytrzymałościowych TUMI, jest dotychczas najmocniejszą kolekcją produktów z miękkiego materiału, wykonanych z PX6, ultra-trwałej tkaniny charakteryzującej się niepowtarzalnym połączeniem wytrzymałości i stabilności termicznej. Walizki te również obejmują udoskonalone wykończenie, w tym wykończenie zewnętrzne z połączeniem twardego i miękkiego materiału i metalowe części ze stopu miedzy, cyny i cynku.

Nowa kolekcja Alpha Hybrid obejmuje rączkę X-Brace 45® oraz system wysuwanych elementów wykonany z aluminium lotniczego, stworzony, aby wytrzymać każdy skręt i każdą nawierzchnię płyty lotniska, oraz podwójne chowane kółka, które zaprojektowano dla zapewnienia bezproblemowych podróży. Łącząc w sobie niepowtarzalny wygląd produktów z kolekcji Alpha i nylon balistyczny FXT oraz poliwęglanową obudowę zewnętrzną w celu dostarczenia lżejszej i bardziej wytrzymałej kolekcji, wyjątkowe wzornictwo walizek z twardego materiału i innowacyjne krawiectwo elementów produktów Alpha Hybrid z miękkiego materiału stworzono na potrzeby wymagających podróży służbowych i najlepszych doświadczeń, jakie zapewnia lekki bagaż.

Kampania również obejmuje kolekcję TEGRA-LITE® i przybliża zalety rewolucyjnego materiału Tegris®, który zapewnia wyjątkową wytrzymałość i trwałość.

Pozostań na bieżąco z doniesieniami TUMI, aby zapoznać się ze wszystkimi sposobami tej marki na wprowadzenie do jej produktów absolutnego piękna na profilu @TUMITravel. Produkty kolekcji Alpha dostępne są w sklepach TUMI i na stronie TUMI.com na całym świecie.

TUMI

Od 1975 r. firma TUMI produkuje światowej klasy produkty biznesowe i podróżne oraz wytrzymałe produkty luksusowe, które ułatwiają i upiększają wszystkie aspekty życia w drodze, oraz podnoszą jego poziom. Łącząc funkcjonalność z pomysłowością, firma z zaangażowaniem udoskonala podróżowanie jako towarzysz dynamicznych osób, które dążą do realizacji własnych pasji. Więcej informacji na temat TUMI można znaleźć na stronie TUMI.com.

Marka TUMI i logo TUMI są zastrzeżonymi znakami towarowymi należącymi do spółki Tumi, Inc. © 2023 Tumi, Inc.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2205558/MicrosoftTeams_image__20.jpg

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2205559/MicrosoftTeams_image__19.jpg

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/214382/tumi_logo.jpg

Źródło: Tumi, Inc.

KONTAKT:

Kontakty z mediami TUMI

Alexandra Gillis

Kierownik ds. PR i mediów społecznościowych

e-mail: [email protected]

TUMI

Nicole Colasanto

e-mail: [email protected]

SHADOW

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment