imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Sztuczna inteligencja zaplanuje wesele. Trwają poszukiwania chętnych par

9obji46dw5geza9z21s877ij1dep6xrf.jpg


Amerykańska firma Aimpoint Digital poszukuje par, które chciałyby powierzyć organizację swojego wesela sztucznej inteligencji. Program zaplanuje wydarzenie z największymi szczegółami, dostosowując je do preferencji pary młodej.

Jak zapewniają autorzy projektu, sztuczna inteligencja bez najmniejszych problemów jest w stanie przejąć wiodącą rolę w planowaniu ślubu i przyjęcia weselnego.

 

Program wybierze najlepsze miejsce, zaprosi gości, usadzi ich na odpowiednich miejscach, a także zapewni wystrój, kwiaty i elementy rozrywki.

 

Inteligentny wedding planner zbierze wszystkie potrzebne informacje za pomocą krótkich pytań. Na podstawie odpowiedzi stworzy “doświadczenie ślubne”, które będzie maksymalnie dostosowane do preferencji i zainteresowań pary młodej.

Poszukiwania chętnych

Aimpoint Digital, prezentując swój nowy produkt, poinformował, że jednocześnie rozpoczyna poszukiwania par, które chciałyby skorzystać z takiej formy pomocy przy organizacji wesela.

 

Usługa świadczona będzie zupełnie bezpłatnie. Wniosek złożyć można poprzez oficjalną stronę internetową.

 

ZOBACZ: Włochy: Odwołali ślub, by zostać księdzem i zakonnicą. Zdradzili, co ich skłoniło

 

W trakcie rekrutacji kandydaci będą musieli szczegółowo opisać swoją historię poznania oraz wiję ślubu i datę, w której ma się odbyć. Dodatkowo będą musieli zachęcić twórców krótką informacją, dlaczego to właśnie oni zasługują na tego typu wyróżnienie.

mjo/ac/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment