imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Świąteczny Czas 4D: FCA Bank i Leasys oświetlają go czterema specjalnymi ofertami

DOC.20201211.37938641.1.jpg


FCA Bank i Leasys rozpoczynają Święta 4D z czterema cyfrowymi ofertami specjalnymi: Kredytem Zimowym, Kredytem na raty roczne, Jeepem Renegade i Fiatem Fiorino w wynajmie z odroczoną płatnością. Oferty obowiązują do 31 grudnia 2020.

W FCA Bank i w Leasys Boże Narodzenie pojawia się 4 razy. Za każdym razem w cyfrowej odsłonie. Od 9 grudnia „Świąteczny Czas 4D” to okres specjalnych ofert, przygotowanych przez FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce oraz Leasys Polska Sp. z o.o. (spółki finansowe Grupy FCA na rynku polskim). Oferty dedykowane są mobilności oraz całkowicie cyfrowym produktom kredytowym. Oferty obowiązują do 31 grudnia i zostały skomponowane w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom klientów, jednocześnie wspierając sprzedaż samochodów marek FCA.

Oferta kredytowa

Kredyt Zimowy

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie elastyczność i wygodę w przygotowanych dla nich rozwiązaniach finansowych. Kredyt Zimowy dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych i używanych samochodów dostępnych w salonach sieci FCA Poland – również tych wielomarkowych. Bardzo atrakcyjne oprocentowanie, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczeniowej oraz elastyczny okres finansowania to nie jedyne zalety oferty.

Kredyt Raty Roczne

Został przygotowany z myślą o klientach, którzy cenią sobie wygodę w rozwiązaniach finansowych. Kredyt Raty Roczne dostępny jest na wszystkie marki i modele nowych samochodów Grupy FCA. Atrakcyjne oprocentowanie kredytu, możliwość skorzystania z dedykowanej oferty ubezpieczenia GAP dostępnego w kilku elastycznych opcjach, a przede wszystkim możliwość spłaty kredytu w ratach rocznych to nie jedyne zalety oferty.

Klient może zakupić wymarzony samochód zupełnie zdalnie – bez wychodzenia z domu. Wszystkie czynności, począwszy od wyboru samochodu po jego sfinansowanie, odbywają się cyfrowo.

Ponadto po uruchomieniu kredytu klienci mogą korzystać z Portalu Klienta zawierającego szereg udogodnień. Klient ma stały dostęp do danych umowy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku – również bez wychodzenia z domu, na komputerze, tablecie lub smartfonie dzięki nowym aplikacjom w sklepie Google lub Play. Poza godzinami pracy Biura Obsługi Klienta klienci mają możliwość m.in elektronicznego składania wniosków, weryfikacji statusu płatności i zmiany danych w umowie, oszczędzając czas i pieniądze przeznaczane na papier i opłacenie przesyłek pocztowych.

Oferta wynajmu

Oferta wynajmu została przygotowana z myślą o klientach, którzy nie chcą angażować własnych środków przed świętami. Pierwsza miesięczna rata, w ramach tej oferty, jest płatna dopiero w marcu 2021 roku. Oferta wynajmu nie zawiera konieczności wniesienia pierwszej opłaty, a koszty rejestracji i ubezpieczenia samochodu są zawarte w cenie wynajmu. Najem to nowoczesne rozwiązanie dla firm rozważających użytkowanie nowego samochodu, płacąc za niego stałą miesięczną opłatę. Klient ponosi podstawowe koszty związane z eksploatacją samochodu. Miesięczna rata przy wynajmie Jeepa Renegade PHEV wynosi 1473 zł (netto) natomiast Fiata Fiorino – 815 zł (netto). Dzięki takiej elastyczności oferty klient nie musi się już martwić zbliżającym się terminem ubezpieczenia OC, przeglądem samochodu czy wymianą opon. W zależności od wybranej opcji wszystko to pokrywa comiesięczna opłata o stałej wysokości.

Każdy, kto zechce zasiąść za kierownicą swojego wymarzonego samochodu, będzie mógł wybrać spersonalizowany produkt finansowy dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. „Świąteczny Czas 4D”, podczas którego spółki oferują bogaty pakiet promocji finansowych, to idealny okres, aby pomóc klientom zainteresowanym kupnem samochodu w finalizacji planów zakupowych.

Leasys

Leasys S.p.A, utworzona we wrześniu 2001 r., jest spółką należącą w 100% do FCA Bank Group, która jest równorzędną spółką joint venture FCA Italy S.p.A i Crédit Agricole Consumer Finance. Leasys oferuje kompletny i innowacyjny system usług mobilności dla osób prywatnych, grup zawodowych i przedsiębiorców: od wynajmu krótko, średnio i długoterminowego po usługi peer-to-peer-car za pośrednictwem platformy U Go i I-Link. Leasys CarCloud, pierwsza włoska usługa subskrypcji samochodów, została uruchomiona pod koniec 2019 roku. Lokalna marka Clickar ma dobrą pozycję wśród wiodących włoskich internetowych sprzedawców samochodów używanych dla klientów indywidualnych, grup zawodowych i przedsiębiorców. Leasys z siedzibą we Włoszech rozpoczął proces rozwoju międzynarodowego w 2017 roku, otwierając wiele biur w całej Europie: firma działa w Hiszpanii, Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Belgii, Holandii i Polsce, zarządzając flotą ponad 350000 pojazdów. Uruchomione w czerwcu 2019 r. Sklepy mobilności Leasys są już obecne w całych Włoszech. Sklepy dostępne również we Francji oferują klientom dostęp do wszystkich usług mobilnych świadczonych przez Leasys. Wraz z niedawnym uruchomieniem pierwszego całkowicie zelektryfikowanego sklepu Mobility Store na lotnisku w Turynie, Leasys jest na dobrej drodze, aby stać się liderem również w zakresie zrównoważonej mobilności. W rzeczywistości dzięki zainstalowaniu ponad 1200 stacji ładowania we wszystkich sklepach do końca 2020 r. Leasys będzie miał największą zelektryfikowaną sieć we Włoszech. W 2021 roku projekt elektryfikacji będzie kontynuowany także w krajach europejskich, w których Leasys prowadzi działalność.

W Polsce spółkę Leasys SpA reprezentuje Leasys Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Poza usługami wynajmu w ofercie znajdują się usługi leasingowe.

Więcej informacji: www.leasys.pl

Bank FCA

FCA Bank S.p.A. koncentruje się głównie na finansowaniu samochodów, spełniając wszystkie wymagania mobilności dzięki wsparciu Leasys S.p.A., która jest spółką należącą do FCA Bank. Bank jest spółką joint venture pomiędzy FCA Italy S.p.A., która jest częścią Fiat Chrysler Automobiles N.V., światowego producenta samochodów, Crédit Agricole Consumer Finance, firmy należącej do Crédit Agricole Group, lidera w dziedzinie kredytów konsumenckich. Firma dostarcza produkty finansowe wspierające sprzedaż prestiżowych marek samochodów we Włoszech i Europie. Programy kredytów, leasingu, wynajmu i finansowania mobilności oferowane przez FCA Bank S.p.A. zaprojektowane są specjalnie dla sieci sprzedaży, dla klientów prywatnych i firmowych. FCA Bank S.p.A. obecny jest w 17 krajach europejskich i Maroku bezpośrednio lub za pośrednictwem swoich oddziałów. Na dzień 30 czerwca 2020 r. aktywa FCA Bank wyniosły około 30 miliardów. W Polsce FCA Bank S.p.A. reprezentuje FCA Bank S.p.A. S.A. Oddział w Polsce. W ofercie Oddziału znajdują się liczne oferty kredytów promocyjnych oraz ubezpieczenia spłaty kredytu i ubezpieczenie GAP oferowane we współpracy z AXA Partners.

Źródło informacji: FCA Polska

 


Source link

Leave a Comment