imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Superinteligentna elektryczna szczoteczka do zębów Oclean X Pro Elite dołącza do wyprzedaży 618 na AliExpress

Poland_and_France.jpg


SHENZHEN, Chiny–(BUSINESS WIRE)– Nadeszła Letnia wyprzedaż AliExpress 618 2021! Oclean, profesjonalna firma z branży produktów do higieny jamy ustnej, w ramach wyprzedaży przygotowała niesamowitą promocję na swój bestseller Oclean X Pro Elite oraz dodatkowe gratisy.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera materiały multimedialne. Pełna wersja dostępna jest pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/20210621005512/en/.

Cicha praca

Dzięki specjalnej technologii redukcji hałasu, Mute, Oclean X Pro Elite utrzymuje dźwięk na poziomie 45 dB, który można porównać do cichego szeptu. Cicha praca spodobała się zarówno mediom, jak i klientom; do czasu Oclean X Pro Elite nikt nie sądził, że dźwięk szczotkowania zębów może być relaksujący. Co ważne, niski poziom hałasu osiągnięto bez kompromisów w zakresie mocy czyszczenia.

Znakomita wydajność czyszczenia

Oclean X Pro Elite posiada bezszczotkowy magnetyczny silnik elektryczny o prędkości 42000 obr./min., włókna DuPont Diamond, 26% więcej włosia. Wspólnie wszystkie te rozwiązania podnoszą skuteczność usuwania płytki nazębnej o 300%; wielu klientów potwierdza, że po pewnym czasie ich zęby stają się wyraźnie bielsze.

Łatwe ładowanie

Pamiętasz, jak musiałeś umieszczać swoją szczoteczkę w stacji dokującej i czekać cały dzień lub noc, aby się naładowała? Dzięki stacji szybkiego ładowania bezprzewodowego możesz przywrócić do życia Oclean X Pro Elite w zaledwie 3,5 godz.

Super inteligencja

Wiele osób ma problem z ubytkami lub klinowymi defektami w zębach, ponieważ źle je szczotkują albo omijają niektóre miejsca. Firma Oclean opracowała 8-strefową Technologię Detekcji Strefy Niewidocznej, która monitoruje proces szczotkowania i przekazuje natychmiastowe reakcje wyświetlone na wbudowanym kolorowym ekranie dotykowym w postaci wyraźnego modelu uzębienia. Aplikacja Oclean APP wspierana przez nauki dentystyczne i analizę dużych zbiorów danych może dostosować profesjonalne plany szczotkowania do stanu uzębienia i zwyczajów żywieniowych użytkownika. W aplikacji można również ustawić plany osobiste.

Letnia wyprzedaż AliExpress 618:

Termin: 21-25 czerwca

Cena: 59,99 USD (15% rabatu od ceny katalogowej 69,99 USD)

Nagrody do zdobycia:

1. Darmowy robot sprzątający Dreame Bot L10 Pro (za NAJWIĘKSZE zamówienie);

2. Darmowe główki szczoteczek (2 sztuki) dla każdego z pierwszych 100 nabywców;

3. Darmowe Oclean W1 (2 wylosowanych nabywców codziennie);

4. Darmowe Oclean S1 (5 wylosowanych nabywców codziennie).

Kliknij, aby kupić Super Smart Oclean X Pro Elite: https://bit.ly/3xproLU.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210621005512/en/.

Źródło: Oclean

KONTAKT:

Taylor Qu

e-mail: [email protected]

Oclean X Pro Elite Smart Electric Toothbrush

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 


Source link

Leave a Comment