imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Rzeszowianie odkrywają karty! Wiadomo, kto poprowadzi Asseco Resovię w nowym sezonie

4d1s3q7ui9p7zkaej2mx26me1qyjw1m4.jpg


Giampaolo Medei dalej będzie prowadzić Asseco Resovię Rzeszów. Taką informację podał klub z Podkarpacia w swoich mediach społecznościowych. Dla włoskiego trenera sezon 2023/2024 będzie drugim spędzonym w rzeszowskiej drużynie.

Urodzony w Trei szkoleniowiec objął zespół z Rzeszowa przed startem bieżącej kampanii. Głód sukcesów i oczekiwania w stolicy województwa podkarpackiego były ogromne, bo Resovia na medal mistrzostw Polski czeka już siedem długich lat. Na jedną kolejkę przed zakończeniem sezonu zasadniczego rzeszowianie plasują się na pierwszym miejscu w tabeli, a ich gra wygląda naprawdę bardzo dobrze. Taki stan rzeczy skłonił działaczy do przedłużenia umowy z 49-letnim trenerem o kolejny rok.

 

ZOBACZ TAKŻE: To koniec marzeń! PGE Skra Bełchatów nie zagra w fazie play off!

 

– Jesteśmy zadowoleni z przedłużenia umowy z Giampaolo. Nasz zespół prezentuje się pod jego wodzą bardzo dobrze. Asseco Resovia podąża drogą stabilizacji i niewielkich, ewolucyjnych zmian. Przedłużenie umowy z trenerem jest ważnym elementem obranej przez nas strategii. Wierzę wraz z trenerem, że w końcowym etapie obecnego sezonu, nasza drużyna przyniesie Kibicom Asseco Resovii wiele radosnych chwil – powiedział prezes Asseco Resovii Piotr Maciąg, cytowany przez oficjalną stronę klubu. 

 

 

– Decyzja o pozostaniu w Rzeszowie nie była dla mnie trudna, bo naprawdę jest tu wszystko, czego potrzebuje trener – wyjawił z kolei Giampaolo Medei. 

 

Co równie istotne, nie zmieni się również sztab szkoleniowy, który ma obecnie do dyspozycji trener Medei. Asystentami włoskiego szkoleniowca pozostaną Alfredo Martilotti i Alek Achrem, a za przygotowanie fizyczne w dalszym ciągu odpowiadać będzie Gabriele Dedda.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment