imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Propagandzista Władimir Sołowjow ma “tajną rodzinę”. Dzieci urodziły się w USA

9w3gxhdu1be4jt95wbnang522ejumiub.png


Władimir Sołowjow to jeden z głównych propagandystów w rosyjskiej telewizji państwowej Rossija 1.

“Medialny żołnierz” prezydenta Rosji, dziennikarz telewizji państwowej Rossija 1, ma “tajną rodzinę” – podał portal Ukraińska Prawda, powołując się na ustalenia działaczy fundacji należącej do więzionego opozycjonisty Aleksieja Nawalnego.

Władimir Sołowjow to jeden z głównych propagandystów w rosyjskiej telewizji państwowej Rossija 1. Otwarcie popiera wojnę na Ukrainie i brutalne działania Rosjan. Jest jedną z osób, która została objęta unijnymi sankcjami.

 

 

W tym tygodniu współpracownicy Aleksieja Nawalnego, rosyjskiego opozycjonisty przebywającego obecnie w więzieniu, poinformowali, że prezenter ma tajną rodzinę. Oficjalnie Sołowjow ma żonę i ośmioro dzieci z różnych małżeństw. 

Drugie życie Sołowjowa. Kochanka i dwoje dzieci

Okazało się jednak, że dziennikarz ma również kochankę, którą jest znana koszykarka Switłana Abrosimowa. Para doczekała się dwójki dzieci. Dziewczynki – według ustaleń śledczych fundacji – miały urodzić się w 2017 roku w USA. 

 

ZOBACZ: Wille Władimira Sołowjowa. Zespół Nawalnego: odkryliśmy kolejne posiadłości rosyjskiego prezentera

 

Abrosimowa jest właścicielką 650-metrowej, luksusowej willi w Soczi, której wartość szacowana jest na pół miliarda rubli. Budynek znajduje się m.in w sąsiedztwie domów żony generała Siergieja Surowikina i domu syna sekretarza Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej.

 

“Rozmawialiśmy z kilkoma osobami z otoczenia Sołowjowa i wszystko nam potwierdzili – naprawdę od dawna ma sekretną rodzinę, dwoje dzieci, często też pojawia się w ekskluzywnej willi w Soczi” – twierdzą współpracownicy Nawalnego. 

 

Wille Sołowjowa we Włoszech

To nie pierwsze śledztwo, które działacze fundacji Nawalnego przeprowadzili wobec rosyjskiego propagandzisty. W marcu ubiegłego roku odkryli jego wille we Włoszech. Część posiadłości, leży nad jeziorem Como, a ich wartość oszacowano na 8 milionów euro. 

 

Włoskie władze w ramach przyjętych sankcji zamroziły wille prezentera.

pgo/ml/ Polsatnews.pl/Ukraińska Prawda

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment