imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Zamek Krzyżotopór w teledysku zespołu Enhypen. Utwór ma miliony wyświetleń

sw2aw743wc9k13m7qeu9ot2ts2bkpudd.png


Najnowszy teledysk k-popowego zespołu Enhypen z Korei Południowej pojawił się w poniedziałek w sieci. Utwór ma ponad 15 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Nagranie zrealizowano w Zamku Krzyżtopór w województwie świętokrzyskim.

Ruiny XVII-wiecznego zamku znajdują się w Ujeździe (woj. świętokrzyskie). Miejsce zostało wybrane przez południowokoreański zespół Enhypen do nakręcenia teledysku do najnowszego utworu “Bite Me”.

 

– Wraz z zespołem do Zamku Krzyżotopór przyjechała duża ekipa filmowa – powiedziała Polsatnews.pl Natalia Szydło z działu promocji zamku. – Jako plan teledysku ekipa wykorzystała dziedziniec i ogrody – dodała.

 

– Ujęcia nagrywano 5 kwietnia rano i wieczorem – poinformowała pracowniczka instytucji. – Projekt utrzymywano w tajemnicy. Nie mogliśmy nawet fotografować – wyjaśniła.

 

 

Gatunek muzyczny k-pop powstał w Korei Południowej

Enhypen to południowokoreański boysband k-popowy założony w 2020 roku. Tworzy go siedmiu muzyków: Jungwon, Heeseung, Jay, Jake, Sunghoon, Sunoo i Ni-ki. Zadebiutowali 30 listopada 2020 roku minialbumem “Border: Day One”.

 

ZOBACZ: Korea Południowa. Nie żyje gwiazda K-pop Moon Bin. 25-latek został znaleziony w mieszkaniu w Seulu

 

K-pop jest gatunkiem muzyki popularnej, który powstał w Korei Południowej. Łączy w sobie takie elementy jak pop, ballada popowa, hip-hop, rock, jazz czy muzyka klasyczna. 

mbl/ sgo/ Polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment