imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Polskojęzyczna Eurosodoma – Kara za prawdę o aborcji. Mariusz Dzierżawski i Bawer Aondo-Akaa skazani

Strona główna > Polska > Polskojęzyczna Eurosodoma – Kara za prawdę o aborcji. Mariusz Dzierżawski i Bawer Aondo-Akaa skazani Polskojęzyczna Eurosodoma – Kara za prawdę o aborcji. Mariusz Dzierżawski i Bawer Aondo-Akaa skazani a303 Polska 0

Mariusz Dzierżawski i Bawer Aondo-Akaa zostali po raz kolejny skazani przez sądy za pokazywanie Polakom prawdy o aborcji – poinformowała Anna Szczerbata z Fundacji Pro – Prawo do Życia.

„Mariusza Dzierżawskiego skazano za antyaborcyjną kampanię samochodową prowadzoną w Warszawie, m.in. pod Szpitalem Orłowskiego, przed stołecznym ratuszem oraz w pobliżu warszawskich liceów. W wyniku tej akcji, prowadzonej dzięki wsparciu darczyńców Fundacji Pro – Prawo do Życia, informacja o tym, czym jest i jak wygląda aborcja dotarła do tysięcy osób” – podkreśliła Anna Szczerbata.

Jak dodała, informacja ta w szczególności przez ponad 2 lata docierała do wszystkich pacjentów wchodzących do Szpitala Orłowskiego, w którym jeszcze do niedawna mordowano najwięcej nienarodzonych dzieci w Polsce. – Jak dowiedzieliśmy się w połowie ubiegłego roku, liczba aborcji w tej placówce drastycznie zmalała. Istotne było także docieranie z prawdą o aborcji do młodzieży licealnej, która jest szczególnie narażona na aborcyjną propagandę – podkreśliła.

Sąd inaczej ocenił tą działalność. „Za ratowanie życia maleńkich dzieci i budowę świadomości Polaków Mariusz Dzierżawski został zmuszony przez sąd do zapłaty 1200 zł kary. Jego oskarżycielami byli warszawscy policjanci, którym przeszkadzało pokazywanie prawdy na ulicach stolicy” – czytamy w komunikacie.

Skazany został także Bawer Aondo-Akaa, wolontariusz Fundacji, który od urodzenia porusza się na wózku. „Po raz kolejny doniosła na niego aborcyjna aktywistka, która wszczęła sprawę sądową z powodu antyaborcyjnego billboardu, którego wywieszenie koordynował Bawer. Grafikę, przedstawiającą czym jest i jak wygląda aborcja, widziały tysiące ludzi przewijających się przez jedną z górskich miejscowości. Bawer musi teraz zapłacić blisko 2 tys. zł grzywny oraz kosztów postępowania sądowego” – podała Anna Szczerbata.

Póki co, za tego typu działalność grożą w Polsce jedynie grzywny, przy czym Bawer Aondo-Akaa tylko w ciągu jednego miesiąca został zmuszony do zapłaty dwóch takich kar. Obecnie toczą się przeciwko niemu jeszcze dwa procesy. Mariusz Dzierżawski ma ich osiem a wszyscy działacze Fundacji łącznie ponad 30. – Wolontariusze Fundacji Pro – Prawo do Życia co chwilę słyszą kolejne wyroki. Na szczęście większość spraw sądowych dobrze się kończy. Do tej pory Fundacja wygrała aż 111 procesów sądowych – dodała Anna Szczerbata.

MA

Za: https://www.pch24.pl/kara-za-prawde-o-aborcji–mariusz-dzierzawski-i-bawer-aondo-akaa-skazani,74115,i.html 20.02.2020

Za: https://www.pch24.pl/kara-za-prawde-o-aborcji–mariusz-dzierzawski-i-bawer-aondo-akaa-skazani,74115,i.html

a303 judeosatanistyczne prześladowania chrześcijanmasowe mordy nienarodzonych dziecipolskojęzyczny satanizmskładanie ofiar Molochowi
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment