imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Podpalił się przed budynkiem sądu. W środku trwał proces Trumpa

n2riyu4xw2cttmvfg9h1zgfh6z2qfxw5.jpgPod budynkiem sądu na Manhattanie, gdzie odbywał się proces Donalda Trumpa, nieznany mężczyzna się podpalił. Nie są znane jego motywy. W stanie krytycznym trafił do szpitala.

Mężczyzna podpalił się przed budynkiem, w którym odbywała się rozprawa sądowa Donalda Trumpa. Jak przekazują media, w pewnym momencie oblał się nieznaną cieczą, a następnie podpalił. Zdążył jeszcze rzucić ulotki w stronę dziennikarzy, którzy transmitowali ujęcia sprzed sądu. 

Trwał proces Trumpa. Przed sądem podpalił się mężczyzna

Na miejsce natychmiast ruszyła policja zgromadzona przed budynkiem. Płonącego udało się ugasić, jednak dopiero po trzech próbach i niemal czterech minutach.  

Niezidentyfikowany mężczyzna został zabrany do szpitala. Większość jego ciała jest mocno poparzona. Lekarze określili jego stan jako “krytyczny”. 

 

ZOBACZ: Nagrywała tiry z wiaduktu. Trafiła na półtora miesiąca do aresztu

 

Motywy działania mężczyzny nie są znane, na miejscu pracuje policja.  – To wszystko stało się tak szybko. Dobre 20 sekund zajęło mi zrozumienie co tu się dzieje – powiedziała BBC kobieta będąca świadkiem zdarzenia.

 

Inny świadek powiedział reporterom, że było to przerażający widok, którego “nigdy nie chciał oglądać”. 

 

ZOBACZ: Urodziła przy granicą z Białorusią. Nowe informacje ws. kobiety

 

Były prezydent USA brał udział we własnym procesie. Jest oskarżony o ukrywanie zapłaty za milczenie dla Stormy Daniels, aktorki filmów dla dorosłych. Trump starał się za pomocą pieniędzy ukryć ich relację podczas kampanii wyborczej z 2016 r.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment