imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Podczas targów ITMA 2023 CCI wprowadza wskaźnik wydajności przędzalni COTTON USA Mill Performance Index™ – przełomowe narzędzie do analizy porównawczej przędzalni, które pokazuje wyższość amerykańskiej bawełny

COTTON_USA.jpg


MEDIOLAN, 9 czerwca 2023 r. /PRNewswire/ — Dzisiaj podczas ITMA 2023 zaprezentowano nowe kluczowe narzędzie do analizy porównawczej przędzalni, które pozwala przędzalniom na ocenę swoich wyników w porównaniu z konkurencją i jednoznacznie wskazuje na korzyści płynące z korzystania z amerykańskiej bawełny: wskaźnik wydajności przędzalni COTTON USA Mill Performance Index™.

„Możliwości porównawcze narzędzia opracowanego przez Cotton Council International (CCI) mogą wynieść wydajność przędzalni na nowy poziom – powiedział dyrektor wykonawczy CCI Bruce Atherley. – Wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ pokazuje, jak przędzalnie wypadają na tle swojej bezpośredniej konkurencji i w jaki sposób korzystanie z amerykańskiej bawełny podnosi ich produktywność i wydajność”.

Wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ (oczekujący na patent) gromadzi anonimowe dane z uczestniczących przędzalni i prezentuje pomiary wydajności w pięciu kluczowych aspektach wpływających na koszty: wydajności surowca, produktywności maszyn, produktywności pracy, zarządzania wydajnością i zarządzania energią. Bezpieczeństwo danych jest priorytetem, a anonimowość jest gwarantowana.

Prezentacja tego wyjątkowego narzędzia podczas ITMA 2023, największych na świecie międzynarodowych targów technologii włókienniczych i odzieżowych, jest następstwem sukcesu programu pilotażowego, w którym wzięło udział 47 przędzalni z 13 krajów. Pilot pokazał, że zastosowanie amerykańskiej bawełny skutkuje wyższą produktywnością pracy, poprawą warunków działania, mniejszą liczbą zerwań przędzy, wyższą produkcją przędzy czesanej i zgrzebnej, zwiększoną produktywnością maszyn i prędkością wrzeciona.

Wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ jest dostępny tylko za zaproszeniem dla przędzalni należących do organizacji U.S. Cotton Trust Protocol®, które wykorzystują co najmniej 10 000 beli amerykańskiej bawełny Upland i Supima.

Warto odwiedzić zespół COTTON USA SOLUTIONS® na stanowisku H2-A303 na targach ITMA 2023, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wskaźnik COTTON USA Mill Performance Index™ może poprawić wydajność przędzalni z amerykańską bawełną lub skontaktować się z przedstawicielem CCI na stronie www.cottonusa.org/contact-form.

COTTON COUNCIL INTERNATIONAL (CCI): CCI to branżowa organizacja non-profit, która promuje amerykańską bawełnę i produkty z bawełny na całym globie przy pomocy Znaku COTTON USA™. Firma sięga do ponad 50 krajów i ma 20 biur na całym świecie. Od ponad 65 lat CCI realizuje misję, aby amerykańska bawełna była wybierana przez przędzalnie i producentów, marki i sprzedawców oraz konsumentów, oferując wartość dodaną, która zapewnia zyski amerykańskiej branży bawełnianej i napędza wzrost eksportu włókien, przędzy i innych produktów bawełnianych. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie cottonusa.org.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2095904/COTTON_USA.jpg 

Logo – https://mma.prnewswire.com/media/2095905/CUSA_Solutions_Logo.jpg 

Źródło: COTTON USA™

Źródło informacji: PR Newswire


Source link

Leave a Comment