imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

PKO BP oferuje wysokie oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus

DOC.20230602.45475509.1.jpg


PKO Bank Polski wprowadza promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym Plus: łącznie 8,5 proc. w stosunku rocznym. Oferta będzie obowiązywać do 29 czerwca br., a mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku.

Promocja dotyczy wpłaty w wysokości do 100 tys. zł, obejmuje nowo wpłacane środki. Ponad standardowe 2 proc. w stosunku rocznym klienci otrzymują przez 60 dni dodatkowe 6,5 proc., czyli w sumie 8,5 proc. w stosunku rocznym.

„Reagujemy w ten sposób na oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Wcześniej przygotowaliśmy ofertę urodzinową w IKO, teraz wychodzimy z propozycją atrakcyjnego oprocentowania na Koncie Oszczędnościowym Plus” – mówi Maciej Brzozowski, wiceprezes zarządu PKO Banku Polskiego nadzorujący Obszar Bankowości Detalicznej.

Promocyjne oprocentowanie będzie oferowane do 29 czerwca br. Szczegółowe informacje o ofercie znajdują się na stronie Konto Oszczędnościowe Plus – PKO Bank Polski (pkobp.pl).

Równie atrakcyjne warunki bank oferuje młodym klientom, którzy oszczędzają na Pierwszym Koncie Oszczędnościowym. Do końca czerwca trwa promocja, w ramach której zgromadzone na tym koncie środki do kwoty 10 tys. zł są oprocentowane łącznie 8 proc. w skali roku. 6 proc. do kwoty 10 tys. zł plus bonus w wysokości 2 proc., który można uzyskać za systematyczne wpłaty od 20 zł do 1000 zł i brak wypłat przez kolejne trzy miesiące.

W wypadku tej promocji odsetki podstawowe są kapitalizowane co miesiąc, a odsetki bonusowe w okresach trzymiesięcznych. Oferta oszczędnościowa PKO dla młodych klientów została wyróżniona drugim miejscem w tegorocznej edycji konkursu Złoty Bankier, w kategorii Konto dla Dziecka.

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a wartość jego aktywów wynosi 444 mld zł. W pierwszym kwartale 2023 r. bank wypracował blisko 1,5 mld zł zysku netto. Spółka obsługuje 11,7 mln klientów. Dzięki rozwojowi narzędzi cyfrowych, w tym aplikacji IKO, która została aktywowana przez klientów już ponad 7,4 mln razy, PKO Bank Polski jest najbardziej mobilnym bankiem w Polsce.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 


Source link

Leave a Comment