imalopolska

najnowsze wiadomości

Świat

Nie żyje uczestniczka konkursu Miss Świata. Miała 26 lat

fxqujzsqhtvezq2fhumov4wgdbg6cwu2.jpg


W wieku 26 lat zmarła urugwajska królowa piękności Sherika de Armas, reprezentująca swój kraj w konkursie Miss Świata w 2015 roku.

Według informacji podanych przez lokalne media, była miss Urugwaju zmarła 13 października po walce z rakiem szyjki macicy.

Sherika de Armas reprezentowała Urugwaj starając się o tytuł najpiękniejszej kobiety świata na konkursie w Chinach w 2015 roku. Miała wtedy 18 lat.

Zaangażowana w branżę kosmetyczną

Poza konkursami zajmowała się sprzedażą produktów kosmetycznych i prowadzeniem własnej firmy.

W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że zawsze chciała być prezentować kosmetyki, występować w reklamach lub chodzić po wybiegu. Była również zaangażowana w wolontariat.

 

ZOBACZ: USA. Nie żyje Piper Laurie. Gwiazda “Carrie” i “Twin Peaks” miała 91 lat

 

– Lubię wszystko, co jest związane z modą i myślę, że w konkursie piękności marzeniem każdej dziewczyny jest mieć możliwość wzięcia udziału w wyborach Miss Świata. Bardzo się cieszę, że mogłam przeżyć to doświadczenie, które było pełne wyzwań – mówiła De Armas.

“Jedna z najpiękniejszych kobiet”

Obecnie panująca Miss Urugwaju Carla Romero stwierdziła, że De Armas była “zbyt rozwinięta na ten świat“. Uznała również, że była jedną z najpiękniejszych kobiet jakie spotkała w życiu.

 

ZOBACZ: Tragedia na stadionie w Medyce. Nie żyje młody piłkarz

Brat zmarłej podzielił się w mediach społecznościowych wpisem: “Leć wysoko, młodsza siostro. Zawsze i na zawsze“.

Sherika de Armas przeszła wiele terapii, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby. Zmarła po dwóch latach od otrzymania diagnozy.

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment