imalopolska

najnowsze wiadomości

Sport

Lukas Podolski odpowiedział kibicom Legii. Celna riposta!

jw2vt2151weuuaiz8xkzg6hi6si42r5j.jpg


W piątkowym hicie Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała 2:2 z Górnikiem Zabrze. Na stadionie zasiadło prawie 25 tysięcy kibiców. Ci najbardziej zagorzali – z trybuny nazywanej Żyletą – przygotowali obraźliwą oprawę wymierzoną w zabrzański klub i Lukasa Podolskiego.

Ultrasi stołecznego klubu postanowili nawiązać do aktualnej sytuacji na Odrze i przy okazji obrazić rywala. Na płótnie narysowali kobietę, która robi pranie. W wiadrze leżała natomiast koszulka Górnika z numerem 10 i nazwiskiem “Podolski” z tyłu.

 

ZOBACZ TAKŻE: PKO BP Ekstraklasa: Remis w meczu Legii z Górnikiem

 

Wszystko było opatrzone podpisem: “Fatalna sytuacja w Odrze. Przyczyną g***o w wiodrze”. W ten sposób ultrasi Legii zasugerowali, że katastrofa ekologiczna jest winą Górnika bądź Zabrza, a po drugie w niecenzuralny sposób odnieśli się do osoby mistrza świata z 2014 roku.

Podolski postanowił zareagować i w sobotnie przedpołudnie umieścił wpis w swoich mediach społecznościowych.

 

“Słoiki, nauczcie się geografii, Odra nie płynie przez Zabrze, ale widać Żyleta tego nie wie. A może zapomnieliście, bo zaczadziła was Czajka i to g***o, co Wam płynie pod nosem. Szacunek, że wydajcie kasę na farby, żeby mnie promować, fajnie wyglądała ta “10” dzięki wam” – czytamy we wpisie.

 

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.


Source link

Leave a Comment