imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Kulisy branży lotniczej – nowa seria Podcastu Lotniczego PLL LOT z Radkiem Kotarskim

DOC.20240301.47803375.1.jpg


  • Polskie Linie Lotnicze LOT prezentują nowy, autorski Podcast Lotniczy w serii „To my dbamy o Twój LOT” z udziałem Radka Kotarskiego w roli prowadzącego.
  • Celem nowego projektu jest przybliżenie kulis pracy w branży lotniczej w przystępnej i lekkiej formie.
  • Seria składa się z pięciu odcinków z udziałem ekspertów PLL LOT, a premierowy odcinek dostępny jest już na stronie.

27 lutego br. Polskie Linie Lotnicze LOT wystartowały z nowym projektem Podcastu Lotniczego „To my dbamy o Twój LOT” – wciągającą serią autorstwa narodowego przewoźnika. Celem nowego formatu jest przybliżenie specyfiki branży lotniczej i przedstawienie kulis jej funkcjonowania. Prowadzony przez znanego popularyzatora nauki, dziennikarza i autora książek – Radka Kotarskiego, każdy odcinek to wnikliwa rozmowa, intrygująca historia i bezcenne spostrzeżenia bezpośrednio od ekspertów PLL LOT.

Radek Kotarski w roli prowadzącego

PLL LOT zaprosiły do współpracy Radka Kotarskiego – polskiego dziennikarza, pisarza, przedsiębiorcę i twórcę popularnego kanału edukacyjnego „Polimaty”. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich popularyzatorów nauki. To osoba, która łączy pasję z umiejętnością przekazywania wiedzy w ciekawy i przystępny sposób dla szerokiego grona odbiorców. Sylwetka Radka Kotarskiego oraz jego doświadczenie doskonale wpisują się w archetyp marki Polskich Linii Lotniczych LOT.

„Od zawsze byłem ciekawskim dzieckiem i moi rodzice musieli znosić ciągłe odpowiedzi na pytania zaczynające się od „dlaczego?”. Tym razem równie cierpliwi byli eksperci PLL LOT, którzy odsłonili przede mną, i tym samym przed naszymi słuchaczami, naprawdę fascynujące tajemnice działania najważniejszej linii lotniczej w Polsce. Nie mogę doczekać się, jak wszyscy poznają te niesamowite historie – gorąco zachęcam do obejrzenia!” – mówi Radek Kotarski, prowadzący Podcast Lotniczy „To my dbamy o Twój LOT”.

„To my dbamy o Twój LOT” – nowy odcinek to nowa podróż

Każdy odcinek Podcastu Lotniczego serii „To my dbamy o Twój LOT” to nowa, ciekawa historia ukazująca, jak dynamiczna i kompleksowa jest branża lotnicza. Zaproszeni goście to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy dbają o to, aby podróże z PLL LOT były bezpieczne i komfortowe. Podzielą się ze słuchaczami, jak wygląda ich codzienna praca, m.in. zdradzą słodką historię flagowej jagodzianki w ofercie pokładowej, wyjaśnią, jak jedzenie łączy kultury oraz jak wygląda planowanie siatki połączeń czy wybór odpowiedniego samolotu. Z pewnością nie zabraknie dawki śmiechu, ciekawych porównań i nieoczywistych historii prosto z gościnnych pokładów narodowego przewoźnika.

„Dzielimy się z fanami naszej marki kolejnym projektem. Tym razem jest to seria Podcastu Lotniczego >>To my dbamy o Twój LOT<<, w którym zapraszamy do świata LOT-u. Goście Radka Kotarskiego to nasi eksperci, odkrywający przed słuchaczami w ciekawy sposób kulisy pracy w branży lotniczej. To prawdziwie pasjonująca seria o tym, jak ważni są dla nas pasażerowie i jak wiele wysiłku wkładamy codziennie w to, aby ich podróż była udana i dobrze zapamiętana” – mówi Ewa Lampart, dyrektor Marketingu i Komunikacji Korporacyjnej PLL LOT.

Seria Podcastu Lotniczego składa się z pięciu odcinków, a zaproszeni goście to eksperci m.in. Biura Siatki Połączeń, Biura Personelu Pokładowego, Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience, Biura Floty oraz Biura Contact Center. Premierowe odcinki będą dostępne na stronie PLL LOT, na kanale YouTube oraz Spotify w każdy wtorek o godzinie 18:00. Ponadto cała seria podcastów będzie dostępna na gościnnych pokładach PLL LOT w systemie bezprzewodowej rozrywki pokładowej – na lotach krótkodystansowych – WIFE oraz na lotach długodystansowych – IFE.

Tych, którzy chcą wyruszyć w tę inspirującą podróż, PLL LOT zapraszają do obejrzenia pierwszego odcinka serii z udziałem Macieja Dziudzika, dyrektora Biura Floty PLL LOT – LINK.

Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. to nowoczesny przewoźnik łączący Europę Środkową i Wschodnią ze światem. W ofercie LOT-u są bezpośrednie rejsy dalekodystansowe do portów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Chinach, Japonii i Korei Południowej. Polski przewoźnik konsekwentnie zwiększa częstotliwość i poprawia ofertę na tych kierunkach, wzmacniając tym samym swoją pozycję na rynku Europy Środkowo-Wschodniej. Połączenia dalekiego zasięgu obsługuje Boeingami 787 Dreamliner, jednymi z najnowocześniejszych szerokokadłubowych samolotów świata. Obecny na niebie od 1929 roku polski przewoźnik jest 12. najstarszą linią lotniczą na świecie, będąc jedną z najbardziej międzynarodowych i rozpoznawalnych polskich marek.

Źródło informacji: PLL LOT

 


Source link

Leave a Comment