imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

KORONAWIRUS JEST LECZONY W CIĄGU JEDNEGO DNIA … SZCZEPIENIE NIE JEST POTRZEBNE!  (WIDEO) – Wolna Polska – Wiadomości

unnamed-1.jpg


Uwaga red. – Drodzy Bracia i Siostry w Chrystusie! Istnieje lek na koronawirusa i jest on bardzo prosty. Koronawirus ginie w ciągu zaledwie jednego dnia, ponieważ etanol niszczy jego otoczkę (błonkę). Proszę rozpowszechnić tę metodę, przekazaną przez rosyjskiego lekarza z Włoch.


Oto sama metoda (patrz wideo poniżej):
 Spryskujemy opatrunek z gazy wódką i oddychamy przez nią 3-5 minut. Potem godzina do półtorej godziny przerwa i powtarzamy procedurę w ciągu dnia. Na noc poduszkę spryskujemy wódką. W ciągu jednego dnia wirus ginie całkowicie. (WÓDKI NIE PIĆ!)

Bracia i Siostry! Natychmiast po publikacji wideo Aleksandra KoŁosowa w Internecie pojawiły się sprostowania. Naszym zdaniem są to działania przeciwników leczenia koronawirusa, którzy starają się oczernić Kołosowa i jego metodę leczenia, ponieważ sługom antychrystusowym nie potrzeba lekarstwa na wirusa, którego stworzyli. Zresztą i same sprostowania, szczerze mówiąc, wyglądają po prostu śmiesznie.

Ale my przytoczymy fakty o tym, że spirytusem (etanolem) rzeczywiście się leczy poprzez wdychanie jego oparów. I ta metoda została opisana we współczesnym podręczniku medycznym „Choroby wewnętrzne. Tom 1” (St. Petersburg, 2015) .

Cytujemy: „Pacjent z obrzękiem płuc powinien być umieszczony w pozycji półsiedzącej z nogami opuszczonymi w dół, należy dokonać cewnikowania żyły centralnej i obwodowej i zapewnić oddychanie zwilżonym tlenem z parami etanolu przez cewniki nosowe”.

Bracia i Siostry! Niestety lub na szczęście nie mamy możliwości przekonać się o tym na sobie, ale to, że wdychając opary wódki nikt się otruje – to jest pewne. Prosimy was wszystkich, którzy mają znajomych, chorych na koronawirusa, aby poinformowali nas o skuteczności tej metody leczenia choroby. Panie Boże, dopomóż nam! Żadne szczepienia nie są absolutnie potrzebne! Bogu Chwała za wszystko! Amen.

Film video: Leczenie koronawirusa w ciągu doby; 4:25 min.

https://www.youtube.com/watch?v=Z9camJU5dQA

 

Treść wypowiedzi autora na filmie video:

– Nazywam się Aleksandr Kołosow. Dzisiaj jest 5.5.2020 roku. Chcę Państwu opowiedzieć, jak w ciągu zaledwie 1 doby wyzdrowiałem z zakażenia koronawirusem. Jestem lekarzem, od 20 lat mieszkam we Włoszech, pracuje w strukturze medycznej, której pacjentami są ludzie głównie w podeszłym wieku. Jak wiadomo takie struktury zanotowały największe straty w epidemii koronawirusa. A teraz mój przypadek, jak w ciągu 1 doby wyleczyłem się z zakażenia koronawirusem. Dostałem 6 dni urlopu. Zacząłem rozmyślać: lokalizacja koronawirusa znajduje się głównie w płucach, są tam duże zapasy lipoproteidów, otoczek (błonek) lipoproteidowych. Jak wiadomo, lipoproteidy dobrze rozpuszczają się w alkoholu o optymalnej koncentracji 40 st. A więc, aby wyeliminować wirusa, należy stworzyć dobrą koncentrację alkoholu. Sposób jest prosty, polega na tym, że wódkę nie należy pić, a wódką trzeba oddychać. Na gazę należy napryskać wódki, nałożyć tę gazę na miseczkę z tkaniny (przydadzą się te maseczki, które obecnie nosi niepotrzebnie 99% Polaków – od A.L.), a następnie na twarz, przycisnąć i oddychać przez 35 minut, a po 1-1,5 godzinie zrobić przerwę. I tak przez cały dzień. Na noc wódką obficie skrapia się poduszkę i idzie spać. Rano żadnych objawów choroby nie ma. Po 2 dniach idzie się do pracy… Wszystkim moim znajomym, którzy do mnie dzwonili, zalecałem ten sposób: efekt zawsze był ten sam – całkowite zniknięcie objawów klinicznych, w badaniach nie stwierdza się obecności wirusa. No, ale ktoś może powiedzieć, że jeżeli jest to takie proste, to dlaczego nie leczy się tak innych chorób zakaźnych. To nie jest takie proste: u grypy nie ma lipoproteidów, alkohol nie ma czego rozpuszczać. Pałeczka gruźlicy ma potężną otoczkę, na kowadle nawet jej się nie rozbije, też nie można leczyć tą metodą, ponieważ w ciągu stuleci bakterie wypracowały odporność i skuteczną ochronę przed działaniem alkoholu. A na tego wirusa i jemu podobnych ta metoda jest skuteczna jak nigdy dotąd i należy go bić tym właśnie sposobem… Sposób tani, dostępny i skuteczny. Kto obejrzał moje video ma szansę wyzdrowieć i nie zachorować. Wszystko jest genialnie proste.

Pokój Waszemu domowi. Aleksandr Kołosow.

Źródło:
КОРОНАВИРУС ЛЕЧИТСЯ ЗА ОДИН ДЕНЬ… ВАКЦИНАЦИЯ НЕ НУЖНА! Всё
гениальное – просто! Просим распространять. (ВИДЕО)
https://3rm.info/main/80027-koronavirus-lechitsja-za-odin-den-vakcinacija-ne-nuzhna-vse-
genialnoe-prosto-prosim-rasprostranjat-video.html
8.5.2020 r.

Tłumaczył Andrzej Leszczyński
8.5.2020 r.

koronawirusleczenie


Source link

Leave a Comment