imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Jak wakcynolodzy mordują nasze dzieci !

a80

Strona główna &gt Zdrowie &gt Jak wakcynolodzy mordują nasze dzieci ! Jak wakcynolodzy mordują nasze dzieci ! Jan Zdrowie 1

Z cyklu: „P-271, państwo istnieje formalnie” – dr J. Jaśkowski

O tym, że interes szczepionkowy jest jednym z najlepiej się rozwijającym na świecie, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Jest to jedyna branża światowa zwolniona z odpowiedzialności za swoje czyny. Nawet przysłowiowego fryzjera możemy oskarżyć za zepsucie nam fryzury, ale nie mamy żadnego prawa oskarżać koncernu szczepionkarskiego za np. śmierć dziecka. Stworzono co prawda w niektórych krajach specjalny fundusz odszkodowawczy, ale pokrywany jest on przez społeczeństwo, a nie z zysków koncernów. Jeżeli stosuje się przymus szczepień, to odszkodowania za powikłania powinny być płacone z kieszeni tych, którzy ten przymus zastosowali. Innymi słowy, odszkodowania powinny być ściągane z kieszeni urzędników, którzy zadecydowali o konieczności stosowania tej, a nie innej szczepionki. Odszkodowania powinni płacić solidarnie Posłowie i Senatorowie, którzy zatwierdzili takowe ustawy. Odszkodowania powinni płacić przedstawiciele koncernów, sprzedających szczepionkę na danym terenie.

Nie jest żadnym odszkodowaniem wprowadzanie podwyżki podatków w celu pokrywania kosztów leczenia powikłań poszczepiennych. Wyraźnie jest to widoczne w USA, gdzie w 1986 roku wprowadzono taki fundusz. Od razu nastąpił wzrost kosztów szczepionek pokrywanych z centralnych państwowych, czyli naszych podatków. Innymi słowy, nastąpił wzrost dochodów koncernów.

Do chwili obecnej wypłacono już ok. 4 miliardy dolarów poszkodowanym dzieciom. W przeliczeniu na złotówki, jest to wartość utrzymania całej Służby Zdrowia przez prawie kwartał, czyli tych 150 000 lekarzy, pół miliona pielęgniarek, techników medycznych i wszystkich szpitali i przychodni. Koszt leczenia jednego uszkodzonego malucha to ok. kilkadziesiąt tysięcy rocznie.

Co robią popychacze szczepienni? Uderzają w Samorządy.

Wiadomo, poziom edukacji gminnej, czy powiatowej jest znacznie niższy i łatwiej ich przekonać odpowiednimi argumentami. Jednym z przykładów ogłupiania Samorządowców jest sprawa straszenia wirusem odry.

To nic, że Sąd Najwyższy Niemiec orzekł, że wirusolodzy nie ujawnili istnienia wirusa odry.

To nic, że od 2 lat na tego, który udowodni skuteczność i bezpieczeństwo szczepionek, czeka nagroda w wysokości 100 000 dolarów. Żaden z owych tubylczych dealerów szczepionek, w tym kraju jeszcze pomiędzy Odrą i Bugiem, nie pokusił się po odbiór tej sporej nagrody. Czyzby z innych źródeł otrzymują większe gratyfikacje?.

No, oczywiście można by teoretycznie przyjąć, że nie posiadają takowej wiedzy, ale w to wątpić nie można. Przecież przed kamerami TV z tak pewnymi minami zasiadają, że wątpić w ich wiedzę nie ma podstaw. No chyba że ktoś zada sobie trud i dosiedzi do końca nagrania z przedstawicielami zwolenników szczepień z LUBLINA. To nie są co prawda wypowiedzi naukowców, ale poziom przypominający bardziej bazar handlowy. Żadna ze zwolenniczek szczepień nie potrafiła podać naukowego argumentu na celowość szczepień. Żadna nie znała składu chemicznego szczepionek, ale pani Redaktor uważała je za ekspertów.

Nikt także przy zdrowych zmysłach nie będzie ich przecież posądzał o fałszowanie wyników i wypowiedzi. Można przecież za to iść do więzienia. Słynny paragraf komunistycznej bezpieki 212 wciąż istnieje, a podobno miał być zniesiony przed dwiema dekadami.

Tym niemniej pomimo wprowadzenia urzędowego zakazu dostępu do statystyk zachorowań na choroby zakaźne, postaram się podać dane jak najbardziej wiarygodne, bo amerykańskie. Przecież nie kto inny, ale doradcy amerykańscy uzdrawiają nasz rynek szczepień.

Co prawda, można by odwołać się do podobnej sytuacji z Wietnamu, kiedy to także doradcy amerykańscy „doradzali” Wietnamczykom z Południa od 1964 roku. Kosztowało to Wietnamczyków kilka milionów zabitych i setki tysięcy inwalidów, m.in. od żółtego deszczu, który miał być nieszkodliwym, ale nie mamy się co martwić. Specjaliści z tej branży są zaangażowani po stronie koncernów szczepionkarskich, a doświadczenie nabyli w Wietnamie. Nie wiemy co prawda, czy to doświadczenie dotyczy manipulowania opinią społeczną, czy też leczeniem skutków powikłań, ale na pewno są to wysokiej klasy specjaliści.

A jak wygląda praktyka z ową Odrą?

Oprę się na raporcie ECDE za lata 2016/2017.

Otóż, Autorzy owego raportu ocenili, że na 500 milionów mieszkańców Europy w okresie 1.5 roku na odrę zachorowało 14 000 osób. Z tej grupy 34 osoby zmarły.

A jak wyglądają zgony po szczepieniach? Musimy w tej sytuacji oprzeć się na danych USA. W 2016 roku zgłoszono po szczepieniach 28 zgonów, a w roku następnym tj. 2017, kolejne 13 zgonów. Czyli średnio rocznie wynosi to ok. 20 zgonów. Niestety, baza VAERS notuje tylko ok. 1- 5 % powikłań. Czyli tak naprawdę, po szczepieniu przeciwko odrze miało miejsce od 400 do 2000 zgonów. To jest Ameryka.

Ekstrapolując te dane do warunków europejskich, tj. do 500 milionów ludności, możemy oszacować, że w Europie z powodu szczepień przeciwko odrze zmarło od 600 do 3500 osób. A w Polsce, przy wszczepialności, jak podają, rzędu 98% i ludności 8 razy mniejszej, aniżeli w USA, z powodu szczepień przeciwko odrze zmarło od 80, do ponad 440 osób.

Z powodu odry nie zanotowano w Polsce żadnych zgonów w okresie ostatniej dekady.

Proszę zauważyć, że nie podaje się innych powikłań np. ze spectrum autyzmu. Nie podaje się także kosztów rehabilitacji tak poszkodowanych dzieci. No, ale to właśnie o to chodzi. Stale powinniśmy pamiętać, że jesteśmy tylko kolonią City of London Corporations.

No może dla przypomnienia podam, że w 1686 roku Wilhelm Orleański z dwoma tysiącami piratów najechał Londyn i został ukoronowany na Wilhelma III, tym razem angielskiego. A prawdziwe nazwisko królowej angielskiej to Coburg-Sax-Gota, ze Świętego Cesarstwa Rzymskiego Narodu Niemieckiego. NO, ale kogo to obchodzi?

Byle w telewizorni mrugało kolorowo i był czteropak pod ręką.

01.04.2018 r.

dr J. Jaśkowski

Za: http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/128664-jak-wakcynolodzy-morduja-nasze-dzieci

Data publikacji: 1.04.2018

depopulacja za pomocą szczepionekJaśkowskimafia farmaceutycznaNWO żydowska Synagoga Szatanaszczepionkowe ludobójstwo
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment