imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Judeopolonia mocnym ogniwem globalizmu

a555

Strona główna &gt Polska &gt Judeopolonia mocnym ogniwem globalizmu Judeopolonia mocnym ogniwem globalizmu Jan Polska 5

Konfrontacja Zachodu z Rosją niezmiennie narasta, z każdym dniem przybliżając Ludzkość do globalnego konfliktu nuklearnego, a więc do zagłady. Obłąkana koszerna oligarchia finansowa wydaje się tego nie pojmować, a administrujące w jej imieniu „elity” są całkowicie zaabsorbowane przepychankami mającymi na celu uplasowanie się jak najbliżej źródła władzy. Ich poziom intelektualny już dawno osiągnął zero.

Wyrazistą ilustracja tego jest brytyjski „minister” spraw zagranicznych Boris Johnson, którego Opatrzność obdarzyła nie tylko totalną głupotą, ale i aparycją dobitnie o tym fakcie świadczącą. Inną „perełką” na firmamencie władzy jest clown-in-chief[i] z Białego Domu Trump, który jednego dnia ignoruje Putina, drugiego doń wydzwania, by trzeciego nałożyć na Rosję kolejne sankcje, a czwartego zaprosić go na szczyt do Waszyngtonu[ii]. O pozostałych ośrodkach władzy USA, z których każdy robi co chce, już nie wspomnę.

Oliwy do ognia dodały ostatnie wybory prezydenckie w Federacji, w których Putin uzyskał prawie 80% poparcie. Według zachodnich „mędrców”, wynik ten świadczy dobitnie o braku „demokracji” w Rosji, bo w „demokracji” takich wyników się nie osiąga! Omijając polemikę na temat demokracji rosyjskiej, warto jedynie zapytać, kto, kiedy, na jakiej podstawie i jakim prawem zadecydował, że „demokracja” to warunek konieczny istnienia państw i narodów, które w przypadku jej braku, są niszczone i sprowadzane przez Zachód do epoki kamienia łupanego?

Odpowiedz jest oczywista. Zadecydowali o tym Żydzi, którzy używają jej jako ideologicznej podstawy niszczenia Ludzkości, podobnie jak robili to w sowieckiej żydokomunie, przy pomocy idei „walki klas”.

Reasumując, obecne stadium konfliktu Zachodu z Rosją i Chinami, można określić mianem hucpy[iii]. Termin ten istnieje jedynie w języku hebrajskim, gdyż tylko czyste szatańskie nasienie, jakim są Żydzi może zdobyć się na podobne postępowanie. Leo Rosten tak je obrazowo wyjaśnia (cytuję):

„Hucpa jest to taka jakość funkcjonująca w człowieku, która pozwala, po zamordowaniu własnych rodziców, zwrócić się do sądu o pomiłowanie z powodu sieroctwa.”

Tak wygląda cała zachodnia „prawda” o Rosji, tłoczona do przestrzeni pomózgowych obywateli USA i UE. Tak wygląda cała „strategia” globalistów. Absurdalność jej jest tak wielka, że nawet inteligentniejsze zwierzęta potrafiłyby to pojąć, ale nie współcześni „ludzie”. Ci umieją tylko jedno; bezmyślnie akceptować wszystko co dociera do nich z przestrzeni cybernetycznej za pomocą mediów elektronicznych kontrolowanych w przygniatającej mierze przez globalną oligarchię.

Na tym tle wyróżniają się pozytywnie niektóre narody wschodniej Europy. Opatrzność obdarzyła Rosję mężem stanu światowego formatu, który dla dobra całej Ludzkości potrafi unikać ostatecznej konfrontacji z obłąkanym Zachodem[iv]. Z kolan powstał mały Wielki Naród Węgierski.

Na tym tle ze smutkiem obserwuje się nieprzerwane staczanie się społeczeństwa Judeopolonii (III RP), które stanowi klasyczny przykład, jak Wielki Naród można przemienić w globalistyczny nawóz przy pomocy wewnętrznych i zewnętrznych Jego wrogów.

Obecny żydo-banderowski reżim w Warszawie, wraz z takimi „potęgami” jak kraje bałtyckie i Ukraina stanowi forpocztę zachodniego ataku na Rosję. W odpowiedzi na działalność Putina, który ugania się po zachodnich stolicach i truje gazami bojowymi bezbronnych mieszkańców, sabotuje wszystkie sfery zachodniej działalności, zmienia wyniki wyborów, sprowadza kataklizmy na zachodnie społeczeństwa, itd., Judeopolonia odwołała swego ambasadora w Moskwie. I tylko dzięki temu, że Antoni Macierewicz znajduje się na okresowym leczeniu psychiatrycznym, nasze potężne siły zbrojne nie znajdują się jeszcze w drodze na Kreml. Oczywiście nie całe społeczeństwo III RP popiera działania rządu. „Mądry” głos wszelkiej maści „opozycji” pozwala mieć nadzieję, że kolejne władze będą prowadzić jeszcze obłędniejszą politykę .

Dziś społeczeństwo Judeopolonii stanowi post-narodek o mentalności najprymitywniejszych plemion afrykańskich, który potrafi jedynie szorować zachodnie wychodki i lizać zachodnie dupy rozkoszując się przy tym swą „europejskością”, oraz łagodzić swój głęboko zakamuflowany kompleks niższości, w stosunku do wszystkich i wszystkiego, poprzez zamienienie Polski w zagłębie dostarczające światu prostytutek i nałożnic. Już widzę oczami wyobraźni, jak toczy się piana z ust „patriotów” czytających ten artykuł. Lepiej jednak przyzwyczajać się do gorzkiej prawdy, niż doznać szoku w obliczu Pana na zbliżającym się nieubłaganie sądzie ostatecznym.

Jeśli tak wygląda autentyczny wizerunek współczesnych „Polaków”, to jak ma się sprawa ze „wspaniałym” Zachodem? Zupełnie prosto. Mieszkańcy Zachodu, już od stuleci uważają się za nadludzi, mówiąc to expressis verbis[v] (np. Herrenvolk[vi], exceptional peoples[vii]), lub tylko zachowując się tak by to mniemanie nieustannie potwierdzać. Można oczywiście debatować, czy obywatele zachodu to nadludzie czy nie. Jedno nie ulega wątpliwości ludźmi to oni na pewno nie są.

Jaki z tego wniosek? Taki, że do ostatecznego odczłowieczenia pozostał obywatelom Judeopolonii tylko jeden krok.

[i] https://imagefinder.co/photo/clown-in-chief-donald-trump-face-vector-clipart/

[ii] https://www.rt.com/news/422966-trump-offers-putin-meeting-washington/

[iii] https://russia-insider.com/en/boris-johnsons-chutzpah-and-deluge-lies-20-2-minutes/ri22952

[iv] https://youtu.be/XO1NCItSWys

[v] https://sjp.pwn.pl/slowniki/expressis%20verbis.html

[vi] https://en.wikipedia.org/wiki/Herrenvolk_(disambiguation)

[vii] https://www.amazon.com/Exceptional-People-Migration-Shaped-Define/dp/069115631X

Za: https://www.salon24.pl/u/ignacynowopolskiblog/856141,judeopolonia-mocnym-ogniwem-globalizmu

Opublikowano: 03.04.2018 07:23.

dwużydzian PolakaPiSPolska pod jarzmem syjonizmuPolska pod żydowską okupacją
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment