Indian Wells: Iga Świątek – Marta Kostiuk. Relacja live i wynik na żywo

Czas na najważniejsze mecze w tegorocznym Indian Wells. Iga Świątek zagra z Martą Kostiuk w walce o finał turnieju. Relacja live i wynik na żywo starcia Iga Świątek – Marta Kostiuk na Polsatsport.pl.

Polska tenisistka wygrała po kreczu Caroline Wozniacki w drugim secie spotkania. Choć Świątek początkowo miała problemy, w końcówce okazała się zdecydowanie lepsza. W przerwie między setami Dunka potrzebowała pomocy przy opatrywaniu stopy. Na jej twarzy widać było ból. Niedługo po tym Wozniacki musiała poddać mecz.

Marta Kostiuk swoje spotkanie miała szansę wygrać w “godzinę z prysznicem”. 6:0 w pierwszym secie i 3:0 w drugim nie zapowiadały powrotu rywalizującej z nią Anastazji Potapowej do gry. Rosjanka zdołała jednak wydobyć z siebie skrywane pokłady energii i doprowadziła do stanu 5:5. Później jednak lepsza okazała się Ukrainka.

Relacja live i wynik na żywo starcia Iga Świątek – Marta Kostiuk na Polsatsport.pl.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.