imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Grupa OASIS wyznacza Sarah Vidgen na stanowisko dyrektora ds. zasobów ludzkich

Sarah_Vidgen_0.jpg


DUBLIN, 3 lipca 2023 /PRNewswire/ — Grupa OASIS, największa prywatna organizacja zarządzająca informacjami w Europie, ma przyjemność ogłosić, iż Sarah Vidgen dołącza do grupy i obejmuje funkcję dyrektora ds. zasobów ludzkich.

Vidgen ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze zasobów ludzkich w różnych branżach, w tym w sektorze publicznym, budownictwie, logistyce i zarządzaniu informacjami. Ostatnio pełniła funkcję dyrektora wyższego szczebla ds. zasobów ludzkich, realizacji usług i operacji globalnych w EMEA w Iron Mountain.

Wcześniej zdobywała doświadczenie i wiedzę pracując na stanowiskach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, dzięki czemu jest w stanie zrozumieć potrzeby wewnętrznych pracowników, aby jak najlepiej wspierać klientów zewnętrznych.

Jako dyrektor ds. zasobów ludzkich Vidgen będzie odpowiedzialna za funkcje związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi w obrębie grupy i wdrażanie strategii ukierunkowanej na ludzi, aby przyciągać, rozwijać i zatrzymywać największe talenty.

Vidgen, która rozpoczęła pracę w OASIS z dniem 3 lipca, powiedziała: „Cieszę się, że dołączam do OASIS i będę towarzyszyć firmie w jej rozwoju, wraz z Eddiem Astonem i resztą zespołu kierowniczego. Jestem szczególnie podekscytowana możliwością zbudowania wyjątkowej, globalnej społeczności, która podziela wspólne wartości i kulturę, jednocześnie wykazując się zrozumieniem dla potrzeby zachowania tożsamości regionalnej”.

Eddie Aston, dyrektor generalny OASIS, powiedział: „Nominacja Sarah jest ważnym krokiem dla OASIS, ponieważ wkraczamy w nową fazę wzrostu. Nasi ludzie są fundamentem naszej działalności i ważne jest, aby każdy członek zespołu czuł, że OASIS jest miejscem, w którym może się rozwijać. Mamy wyjątkową okazję, aby zmienić sposób, w jaki wspieramy nasz zespół, a Sarah odegra w tym procesie ważną rolę”.

Grupa OASIS

Grupa OASIS to największy prywatny dostawca usług zarządzania informacją w Europie, który zajmuje się zabezpieczaniem i zarządzaniem ponad 120 milionów przedmiotów z kodami kreskowymi, 230 terabajtów danych cyfrowych przekładających się na 512 milionów dokumentów i skanuje ponad 17 milionów obrazów miesięcznie.

Od założenia w 1999 r. Grupa OASIS systematycznie się rozwija i dziś zatrudnia ponad 1700 osób. Obecnie grupa świadczy usługi dla ponad 11,5 tys. klientów z przeszło 70 lokalizacji w sześciu krajach: Belgii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Irlandii Północnej, Polsce i Republice Irlandii.

We wszystkich tych miejscach grupa oferuje bezpieczne, niedrogie i kompleksowe usługi informacyjne dla klientów z różnych sektorów, w tym edukacji, energetyki, finansów, administracji rządowej, opieki zdrowotnej, prawa, produkcji i handlu detalicznego.

Grupa OASIS jest liderem w branży zarządzania informacją i corocznym laureatem nagrody Document Manager dla najlepszego produktu roku w dziedzinie oprogramowania od czterech lat (2019-2023) za swój elektroniczny system zarządzania dokumentami i zapisami (ang. Electronic Document and Records Management System, EDRMS) „Omnidox”.

Zdjęcie – https://mma.prnewswire.com/media/2145383/Sarah_Vidgen.jpg 

Źródło: OASIS Group

KONTAKT:

Daniel Norton

kierownik ds. komunikacji

Grupa OASIS

tel. +44 (0) 7749 498 117

e-mail: [email protected] 

Źródło informacji: PR Newswire

 


Source link

Leave a Comment