imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Jared Leto zaskoczył fanów. Niespodzianka na rynku w Krakowie

7cu9k2kw74j58kexmo31a5bssby1en53.png


w czwartek 9 maja swoją pierwszą od ponad pięciu lat trasę koncertową rozpocznie Thirty Seconds to Mars. Tour promujący najnowszy krążek formacji, rozpocznie się w Polsce – na Tauron Arenie.

 

Dzień przed koncertem wokalista zespołu nieoczekiwanie ogłosił w mediach społecznościowych, że ma niespodziankę dla swoich fanów z Polski i zaprosił ich na 14:30 na rynek główny w Krakowie

 

ZOBACZ: Koncert Disneya spełnieniem marzeń zespołu Kwiat Jabłoni

 

Artysta wdrapał się na pomnik Adama Mickiewicza po to, aby dać nieoficjalny koncert. Gwiazdor wspólnie ze swoim bratem – Shannonem Leto zaśpiewali kilka piosenek i grali na gitarach. 

Jared Leto na rynku w Krakowie. Fani wręczyli mu wielki prezent

Występ zgromadził spory tłum wielbicieli zespołu, którzy robili sobie zdjęcie z idolem. Wielu z nich nie przyszło z pustymi rękami. Jeden z bardziej widocznych upominków dla gwiazdora był wielki, pluszowy pieróg

 

ZOBACZ: Madonna dała darmowy koncert. Tłumy na Copacabanie

 

Za taki prezent wokalista skierował do swoich fanów “dziękuję”, wypowiedziane w języku polskim. Okazuje się, że podarek, nie był przypadkowy, ponieważ zaledwie kilka dni temu muzyk poinformował we wpisie, że “jedzie do Polski na poszukiwanie pierogów“.

 

Wiadomo również, że Leto jest sporym fanem polskiej kuchni, a pierogi to jedna z potrwa, którą zawsze jada, gdy akurat odwiedza kraj nad Wisłą. – Mam nadzieję, że wrócimy do was bardzo, bardzo szybko. Powiedzcie swoim babciom, prababciom i praprababciom, żeby zrobiły dla mnie pierogi – mówił na zakończenie ubiegłorocznego Orange Warsaw Festival. 

Thirty Seconds to Mars rozpoczyna trasę w Polsce

Jared Leto wstawił później relację z wydarzenia na Instagram, którą podpisał “Morning walk with some friends”, czyli “poranny spacer z kilkoma przyjaciółmi”.

 

Nowy album Thirty Seconds to Mars nosi nazwę “It’s The End Of The World But It’s A Beautiful Day”. “Album zwiastuje nową erę dla zespołu, który nie tylko bada ciemne strony ludzkich doświadczeń, ale także nadzieję, przypominając, że nawet w obliczu pozornie niemożliwych do przeskoczenia przeszkód, wciąż można zaleźć piękno” – zapowiadali organizatorzy koncertu.

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment