imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Monika Olejnik przeszła operację. “Usłyszałam diagnozę”

vmzv3zzffws3zffxw1i2y3d5wspi3xt4.jpg“W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę” – napisała w swoich social mediach Monika Olejnik. Dziennikarka dodała, że spędziła weekend w szpitalu, gdzie przeszła operację. Zaapelowała, aby jej fani zadbali o swoje zdrowie i częściej się badali, dzięki czemu ewentualna choroba może zostać wykrywa we wczesnym stadium.

Monika Olejnik poinformowała o poważnej chorobie. “W jednym z prawie słonecznych miesięcy 2024 roku usłyszałam diagnozę – nowotwór piersi” – czytamy na jej social mediach. Jak dodała dziennikarka po zdiagnozowaniu choroby przeszła operację, po której “jest lepiej, podejmuje nowe wyzwania i czuje się dobrze”.

 

“Mam świadomość, że miliony ludzi na świecie przeżywają większe problemy, ale bardzo was proszę kochani badajcie się i nie poddawajcie się po badaniach” – zaapelowała.

Monika Olejnik poinformowała o chorobie

Olejnik jednocześnie dodała, że warto być aktywnym sportowo. “Profilaktyka i wczesne wykrycie nowotworu może uratować życie. (…) Moja pasja sportowa, systematyczne treningi od ponad 20-u lat, bardzo mi pomogły ostatnio. Miałam tak potrzebną mi siłę” – napisała 67-latka. 

 

Pod postem dziennikarki pojawiło się mnóstwo komentarzy z ciepłymi słowami. “Rozjedziesz go jak polityków w studiu” – napisał jeden z użytkowników. “Monia, na miejscu raka bym z tobą nie zadzierał – dodał dziennikarz Damian Michałowski. Szybkiego powrotu do zdrowia życzyła również ministra ds. równości. “Dużo zdrowia i siły” – napisała Katarzyna Kotula. 

 

Wpis skomentowali także między innymi: Aleksandra Kwaśniewska, Omenaa Mensah, Anja Rubik, Małgorzata Rozenek, Katarzyna Sokołowska czy Natalia Kukulska.

Kim jest Monika Olejnik?

Monika Olejnik jest dziennikarką i prezenterką telewizyjną, która od wielu lat jest jedną z twarzy stacji TVN. Od 2006 prowadzi tam m.in. program “Kropka nad i” na antenie TVN24. 

 

Dziennikarka od lat z zaangażowaniem komentuje wydarzenia zarówno z kraju i ze świata. Jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją blisko 200 tys. osób. 67-latka od lat jest bardzo sprawna fizycznie, regularnie biega i uprawia sport, do czego zachęca również swoich obserwatorów. 

 

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment