imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Gładkie nogi? Depilacja laserem to sprawdzony wybór!

Strona główna > Polska > Gładkie nogi? Depilacja laserem to sprawdzony wybór! Gładkie nogi? Depilacja laserem to sprawdzony wybór! Artykuł Sponsorowany Polska

Nowoczesna metoda depilacji laserowej pozwala na uzyskanie doskonałych efektów. Jeśli chcesz cieszyć się aksamitnie gładką skórą już zawsze, to propozycja przeznaczona właśnie dla Ciebie!

Golenie maszynką to najpopularniejsza metoda usuwania włosków. Do dyspozycji mamy także inne, na przykład depilację depilatorem mechanicznym, depilację woskiem czy też z użyciem specjalnych kremów rozpuszczających włoski. Wszystkie te metody nie dają jednak długotrwałych efektów – te można uzyskać tylko dzięki depilacji laserowej.

Czym jest depilacja laserowa włosków?

Depilacja laserem, czyli depilacja laserowa – http://laserline.pl/ to specjalna metoda, która polega na wykorzystaniu zaawansowanych urządzeń laserowych do usunięcia niechcianego owłosienia. W przypadku tej metody dochodzi do całkowitego zniszczenia włoska oraz jego mieszka włosowego, dlatego też nie odrasta on ponownie. W związku z tym depilacja laserowa pozwala na trwałe usunięcie włosków z różnych partii ciała, a także z twarzy.

Depilacja laserowa pozwala na usunięcie włosków z:

  • nóg
  • rąk
  • pach
  • okolicy bikini
  • pośladków
  • brzucha i torsu
  • pleców
  • twarzy – wąsik, zarost

Wobec tego metoda ta umożliwia pozbycie się włosków ze wszystkich miejsc, w których stanowią one problem.

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej?

Zabieg polega na naświetlaniu skóry urządzeniem emitującym światło laserowe. Nie wymaga on szczególnych przeciwwskazań, ale należy pamiętać, aby przed nim nie opalać skóry i nie depilować włosków. Żeby depilacja laserowa przyniosła oczekiwane efekty, czyli całkowicie i trwale usunęła włoski, należy skorzystać z niej kilkukrotnie. Wymaga się na ogół od 3 do 5 zabiegów, żeby zlikwidować zdecydowaną większość włosków.

Czy depilacja laserowa to dobry wybór dla każdego?

Zabieg depilacji laserowej nie jest rekomendowany dla osób, u których włoski mają jasny koło – są siwe, blond albo rude. Wówczas depilacja laserowa nie zadziała i nie usunie niechcianego owłosienia. Adresy gabinetów wykonujących zabiegi depilacji laserowej można znaleźć już teraz on-line.

Artykuł Sponsorowany
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment