imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Bosak za homoseksualistami w Ruchu Narodowym

Strona główna > Polska > Bosak za homoseksualistami w Ruchu Narodowym Bosak za homoseksualistami w Ruchu Narodowym Kasia Polska 2

Krzysztof Bosak jest w chwili obecnej przede wszystkim wiceprezesem Ruchu Narodowego i posłem Konfederacji, ale już niedługo może być kandydatem koalicji narodowców i korwinistów w wyborach prezydenckich. Najwyraźniej z tej okazji zadeklarował, że przyjąłby do swojej partii homoseksualistę, o ile ten „żyłby w czystości”.

Parlamentarzysta udzielił wywiadu „Plus Minus”, czyli weekendowemu wydaniu dziennika „Rzeczpospolita”. Pytany w nim o ofensywę ruchów LGBT stwierdził, że „eprezentanci tych ideologii seksualnych wejdą normalnym ludziom na głowę i ich zaszczują”. Właśnie z tego powodu oskarżenia o „mowę nienawiści” mają zamykać usta przedstawicielom nurtów konserwatywnego i narodowego.

Jednocześnie Bosak nie miałby nic przeciwko członkostwo homoseksualisty w RN-ie. Jego zdaniem osoba o takich skłonnościach nie mogłaby być jednak „aktywnym homoseksualistą”, lecz musiałaby „żyć w czystości”.

To nie pierwsza kontrowersyjna wypowiedź parlamentarzysty Konfederacji na temat mniejszości seksualnych. Przed ubiegłorocznym Marszem Niepodległości twierdził on, że homoseksualiści są mile widziani na demonstracji, choć „nie powinni przychodzić z tęczową flagą”.

Na podstawie: rp.pl, dorzeczy.pl.

Źródło: http://autonom.pl/?p=29456

Kasia
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment