imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Fani czekają na Taylor Swift w namiotach od pięciu miesięcy. Jeszcze trochę czekania nie zaszkodzi

37scwh2ksto1czj8hpeekvofy5qauqaf.jpg


Taylor Swift rozpoczyna część swojej trasy “The Eras Tour” w Ameryce Łacińskiej. 9, 10, 11 listopada odbędą się jej koncerty w Buenos Aires w Argentynie. Najwytrwalsi fani czekają pod stadionem, śpiąc w namiotach od pięciu miesięcy.

Około 50 osób rozbiło obóz namiotowy pod Stadionem River Plate w Buenos Aires, gdzie wystąpi jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Wszyscy od 130 dni czekają, aby znaleźć się jak najbliżej sceny.

 

ZOBACZ: USA: Aktywność sejsmiczna podczas koncertów Taylor Swift

 

Fani artystki śpią na zmiany. Przygotowali specjalny harmonogram zapewniający namiotom całodobową opiekę. Kolejność wejścia na koncert wśród obozujących jest zależna od czasu spędzonego na opiece nad miejscem biwaku. Każda z osób musi spędzić na miejscu zbiórki co najmniej 60 godzin miesięcznie.

Koncert Taylor Swift. Rodzice nie wiedzą, że ich dzieci śpią w namiotach 

Większość z koczujących pod stadionem to młodzi ludzie w szkołach średnich. Część z nich nie dzieli się informacją o biwaku ze swoją rodziną. W rozmowach z lokalnymi mediami proszą o zachowanie anonimowości

 

ZOBACZ: Taylor Swift przerwała koncert. Przez przypadek połknęła owada

 

– Zwykle mówię tacie, że jestem w parku lub odwiedzam znajomych, mieszkających w pobliżu stadionu – powiedziała w rozmowie z Pitchfork dziewczyna spędzająca czas w namiocie między pracą na pół etatu i studiami.

 

Fani podkreślają, że zobaczenie Taylor Swift z bliska to dla nich niepowtarzalna okazja.

 

ZOBACZ: Ukraiński piosenkarz obrażał Polaków. Odwołano wszystkie jego koncerty

 

– Czekałam na ten dzień ponad dekadę. Jeszcze trochę poczekania nie zaszkodzi – powiedziała w rozmowie z portalem insider.com 25-letnia fanka gwiazdy popu.

“The Eras Tour” wielkim sukcesem artystki. Taylor Swift pobija rekordy 

Według informacji podanych przez Bloomerg Billionaires Indes Taylor Swift została miliarderką. Jej trasa “The Eras Tour” jest najbardziej dochodową w historii. Sprzedaż biletów w Ameryce Północnej mogła przynieść 2,2 miliarda dolarów, biorąc pod uwagę tylko sprzedaż biletów.

Podczas koncertu na Lumen Field w Seattle fani artystki wygenerowali aktywność sejsmiczną. Miało to odpowiadać trzęsieniu ziemi o magnitudzie 2,3 stopnia.

 

ZOBACZ: Meksyk. Koncerny odzieżowe oskarżone o “przywłaszczenie kulturalnego dziedzictwa” Majów

 

W październiku do kin na całym świecie trafił pełnometrażowy film z trasy artystki, przedstawiający jej występy w Los Angeles. Dokument przekroczył granicę zysku 100 mln dolarów w weekend otwarcia.

 

ZOBACZ: „Doda. Dream Show”: Koncert „Aquaria Tour” wyprzedany

 

Taylor Swift wystąpi w Warszawie 1,2,3 sierpnia 2024 roku. Jest pierwszą artystką, której koncert odbędzie się na Stadionie Narodowym trzy razy z rzędu.

Czytaj więcej


Source link

Leave a Comment