imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Eurosodoma – Hołownia w rozmowie z jezuickim portalem podważa wyznanie wiary. „Jezus stał się zwierzęciem” (WIDEO)

Strona główna > Polska > Eurosodoma – Hołownia w rozmowie z jezuickim portalem podważa wyznanie wiary. „Jezus stał się zwierzęciem” (WIDEO) Eurosodoma – Hołownia w rozmowie z jezuickim portalem podważa wyznanie wiary. „Jezus stał się zwierzęciem” (WIDEO) Renata Polska 0

Podczas spotkania autorskiego z okazji dziesięciolecia portalu deon.pl – portalu wydawanego przez jezuitów znanego z promowania modernizmu oraz tzw. „Kościoła” otwartego – zaprzeczył wyznaniu wiary. Przekonywał, że „Jezus stał się zwierzęciem”.

– Ludzie nie widzą jednej podstawowej rzeczy, że Jezus stał się człowiekiem ale też – przecież powtarzamy to w każde święta Paschy – stał się zwierzęciem. Stał się Barankiem Ofiarnym. Jezus wziął na siebie ból, krzyk, krew, pot i łzy tysięcy zwierząt ofiarnych, które byłyby zabijane jeżeli On nie złożyłby swojej ofiary – przekonywał Hołownia.

Portal pch24.pl przypomina, że to jawne zaprzeczenie wyznaniu wiary. – On to dla nas ludzi i dla naszego zbawienia zstąpił z nieba i za sprawą Ducha Świętego przyjął ciało z Maryi Dziewicy i stał się człowiekiem – wyznajemy.

Do herezji wypowiedzianej przez Hołownię odniósł się także ks. Daniel Wachowiak.

– Moda na re-definiowanie Prawdy. I tak oto „baranek”, który dla Kościoła od zawsze to symbol nawiązujący do Starego Przymierza, staje się realnym zwierzęciem, a prawdziwe Ciało Chrystusa symbolicznym chlebem. Upadły anioł lubi to – napisał na Twitterze ks. Wachowiak.

Moda na re-definiowanie Prawdy. I tak oto "baranek", który dla Kościoła od zawsze to symbol nawiązujący do Starego Przymierza, staje się realnym zwierzęciem, a prawdziwe Ciało Chrystusa symbolicznym chlebem. Upadły anioł lubi to.

— ks. Daniel Wachowiak (@DanielWachowiak) November 27, 2019

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=kCKyIeY5nXE?feature=oembed&w=640&h=360]

Za: http://kontrrewolucja.net/kosciol/holownia-w-rozmowie-z-jezuickim-wydawnictwem-podwaza-wyznanie-wiary-jezus-stal-sie-zwierzeciem-wideo

28.11.2019

Renata Hołowniajudejski zakon jezuitówwatykański antykościół Antychrystażydomasoński horror kościół pseudo-katolickiżydowska wojna z Chrystusem
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment