imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Donald Tusk odpowiada prezesowi PiS. “Jak tu go nie kochać”

o7exvou87h1xhwxb5eezoav3rescjg6f.jpg“Pan Prezes życzył dziś Polsce z okazji Świąt Wielkanocnych zwycięstwa demokracji” – przekazał premier Donald Tusk, odpowiadając na życzenia Jarosława Kaczyńskiego zamieszczone w mediach społecznościowych w sobotę. “I jak tu go nie kochać” – dodał.

W Sobotę Wielkanocną media społecznościowe zalała fala życzeń. Na te złożone przez prezesa PiS zareagował wieczorem premier Donald Tusk.

 

Pan Prezes życzył dziś Polsce z okazji Świąt Wielkanocnych zwycięstwa demokracji. I jak tu go nie kochać” – napisał w serwisie X.

Jarosław Kaczyński życzył zwycięstwa demokracji

Wcześniej prezes PiS Jarosław Kaczyński zamieścił w mediach społecznościowych życzenia wielkanocne, w których mówił o nadziei w sferze osobistej i państwowej.

 

ZOBACZ: Marszałek Sejmu: Życzę, żebyśmy uwierzyli, że nadzieja wcale nie jest matką głupich

 

– Nadziei na Wasz osobisty sukces, na dobry los, ale także nadziei na lepsze czasy dla naszej ojczyzny, na pokój, na zwycięstwo demokracji – powiedział Jarosław Kaczyński.

Donald Tusk: Życzę, abyście mogli porozmawiać z rodzinami o tym, co naprawdę ważne

W sobotę rano premier Donald Tusk uczestniczył w śniadaniu wielkanocnym w Kościerzynie. – Sztuką życia jest, aby niezależnie od dramatów, jakie są w naszym życiu, patrzeć z nadzieją, bo zawsze jest ta Niedziela Wielkanocna – mówił podczas krótkiego wystąpienia.

 

Premier wyraził również nadzieję, że polityka “nie będzie gościła” w trakcie świątecznych spotkań przy stołach. – Życzę wam zdolności do zapomnienia o szarości życia i zmartwieniach wynikających z polityki. Życzę, abyście mogli porozmawiać z rodzinami o tym, co naprawdę ważne – powiedział Donald Tusk.


anw
/ polsatnews.pl

Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!


Source link

Leave a Comment