imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów

a-13-e1519231572283

Strona główna &gt Polska &gt Dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów Dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów Seri Polska 14

Komentarz redakcji: Z powodu ostatniej żydowskiej histerii i przewidywalnego, judeofilskiego kajania się partii rządzącej, mamy zamiar przypomnieć świetny artykuł, który wyjaśnia, dlaczego pomaganie żydom było złe oraz czemu chwalenie się tym nie jest dla Polski korzystne.

Do napisania tego artykułu skłoniła mnie ostatnia ekstaza koszerno-konserwatywnych mediów, spowodowana oficjalnym otwarciem Muzeum Polaków Ratujących Żydów im. Rodziny Ulmów, znajdującym się w Markowie. Naturalnym jest że Andrzej Duda, jako marionetka syjonizmu i wielkiej finansjery, jako dobry goj musi obowiązkowo gloryfikować tych, którzy oddali nie tylko swoje życie, ale i cudze, aby ratować Żydów, którzy są ponoć naszymi braćmi, a dla których jesteśmy śmieciami i p*****kami.

Oto muzeum poświęcone Polakom ratującym żydów. Ciekawe jest to, że pomimo kryzysu wybudowano to muzeum, podczas gdy dosyć duży odsetek dzieci wybiera się do szkoły bez śniadania. O godnym upamiętnieniu Polaków pomordowanych na Wołyniu, a także tych, co ratowali Polaków, nawet nie ma co marzyć.

Niestety (w czasie otwarcia muzeum) dosyć duża część społeczeństwa przyjęła otwarcie tego muzeum z aplauzem. Zazwyczaj są to ludzie nieświadomi tego, jak poważne jest żydowskie zagrożenie, są to też ludzie świadomi antypolskiej nagonki na Polskę, zarzucającej Polakom mordowanie żydów podczas II wojny światowej, którzy jednocześnie wpadają w pułapkę judeofilii, która dokładniej jest opisana w inym moim artykule:

http://sukarno.neon24.pl/post/121588,oskarzanie-polakow-o-holocaust

Omówię teraz po kolei argumenty, dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów podczas II wojny światowej i dlaczego ten czyn nie jest godny chwały.

Dlaczego Polacy nie powinni byli ratować żydów:

1. Akcja ratowania żydów przez Polaków sprawiała, że niemiecka okupacja podczas II wojny światowej była bardziej brutalna niż w pozostałej części Europy. Wynikało to z prostego założenia, że Polacy byli widziani jako żydowscy pomagierzy, i jako tacy muszą być bezwzględnie tępieni. Dla porównania na Węgrzech, w Rumunii, Chorwacji, Francji i innych krajach okupowanych przez III Rzeszę tego typu akcje miały charakter marginalny, a okupacja miała charakter dosyć znośny. Nawet w takiej Rosji (ZSRR), która toczyła krwawe boje przeciwko Niemcom, istniała dość duża grupa Rosjan, związana ze środowiskami „Białych”, którzy współpracowali z III Rzeszą, aby obalić krwawy żydobolszewicki reżim Stalina. Natomiast w Polsce niestety akcja ratowania żydów miała bardziej masowy charakter. Skutki ? Co najmniej 2 miliony Polaków wymordowanych, często jako osoby postronne, które odcinały się od ratowania żydów

2. Rzeź Wołyńska. Trzeba co prawda potępiać Ukrainę za gloryfikowanie Bandery, ale rzeź ta jest też efektem polskiego zaniedbania. Polskie podziemie miało środki i siły, aby ścigać prawdziwych i domniemanych antysemitów, czy szmalcowników, bądź organizowało akcje pomocy Żydom („Żegota”), ale jakoś nie znaleziono sił i środków, aby wzmocnić znacznie polską samoobronę na Wołyniu. Gdyby polskie podziemie zamiast ścigać antysemitów i ratować żydów przeznaczyło te zasoby na wzmocnienie polskiej samoobrony na Wołyniu, to rzeź Wołyńska nie przybrałaby takich masowych rozmiarów i znacznie mniej Polaków by ucierpiało.

Ciekawostką jest to, że Polakom na Wołyniu pomagali m.in: niektóre oddziały Armii Czerwonej, serbski czetnik, a także ……… Polacy walczący po stronie III Rzeszy, w ramach 202 batalionu, którzy zdezerterowali, aby pomóc Polakom na Wołyniu bronić się przed banderowcami. Ale pomimo to AK jest dziś uznawana jako wzór patriotyzmu, a wszyscy Polacy którzy walczyli po stronie III Rzeszy to kolaboranci i folksdojcze.

Oto link: http://legionorlabialego.com/202-batalion

Przy okazji, wspominając o Armii Krajowej, warto zacytować fragment artykułu ze strony gazetawarszawska.com:

(…)

A to zaniechanie akcji ratunkowej na Gibraltarze jest bardzo podobne do sabotażu oddziałów AK w Kampinosie, które nie przyszły na pomoc śmiertelnie zranionym Powstańcom Warszawskim. Sprawa ta jest znana, ale wyciszana. A wiadomo, że w Kampinosie koło Warszawy stały potężne oddziały partyzanckie AK, które widząc płonącą Warszawę nie ruszyły palcem w bucie. AK-owcy posiadali w Kampinosie armię bardzo dobrze wyszkoloną i nowocześnie wyposażoną, w takim stopniu, że jej wartość bojowa przypuszczalnie przewyższała wartość bojową obecnego WP – odliczając lotnictwo i ciężki sprzęt pancerny.

Pasywność oddziałów Kampinosu była zsynchronizowana z wjazdem Bacha-Zelewskiego do Warszawy i z wybuchem samego Powstania – był to zamach. Był to „AK-owski” zamach z zimną krwią przeciw i Warszawie, i całej Polsce. Był on dokonany „polskimi” rękami – a to niewątpliwe, gdzie zatem jest Stalin i spółka? A czy Jabłonowski wspomina o szerokiej reprezentacji żydowskiej w polskiej kadrze oficerskiej (AK) – co było spadkiem po Piłsudskim?

Znane są antypolskie rozkazy gen Sikorskiego nakazujące AK-owcom ochronę żydów przed Polakami. Zbrodniarze żydowscy, którzy dopuścili się zbrodni, tak przed wojną, jak i w trakcie okupacji pozostawali pod zbrojną ochroną AK przeciwko polskiej sprawiedliwości! Rzecz jasna, bezsporna, że ten zbrodniczy kabotynizm rządu Londyńskiego odbił się negatywnie na morale i logistyce AK w Kampinosie, a i dał podobne owoce na Wołyniu, gdzie AK była zaangażowania w polowanie na Polaków antysemitów, którzy mieli na pieńku z żydami. (…)

Źródło: http://www.gazetawarszawska.com/index.php/historia-2/462-jablonowski-klamie-znowu-klamie

Efekty – kolejne 200 tys. Polaków zginęło z powodu ratowania żydostwa

Czyim prezydentem jest Duda, skoro daje 4 mld złotych dla Ukrainy, która gloryfikuje bandziorów odpowiedzialnych za makabrę widoczną na tym zdjęciu? Czyim prezydentem jest Duda który gloryfikuje tych Polaków co ratowali żydów, ale nic nie wspomni o gehennie, którą przeszły polskie dziatki z rąk banderowców?

3. Judeopolonia. Ratowanie żydów przez Polaków, często z poświęceniem życia są potężnym argumentem, który kieruje żydów do osiedlenia się w Polsce. Bo skoro Polacy, pomimo bycia prześladowanymi przez żydów i tak im pomagają, poświęcając życie swoje, bliskich i sąsiadów, to jaki łatwiejszy cel w świecie istnieje do łupienia i eksploatacji. Dzięki tym „bohaterom” co ratowali żydów, grozi nam teraz Judeopolonia i terror, jaki dotyka Palestyńczyków.

Chciałbym też dodać, że nie problem leży nawet w tych konkretnych żydach, którzy byli przez Polaków ratowani, którzy często miewali przyjacielski stosunek do polskich sąsiadów, ale w tym, że żydzi widzą to jako naszą słabość, co ich zachęca do kolonizacji Polski. Dzisiaj jest analogiczna sytuacja z tzw. uchodźcami. 90 % z tych uchodźców, którzy przybywają do Europy nie popełnia przestępstw i żyje w pokoju z białymi. Ale pozostałe 10 % z nich w perfidny sposób wykorzystuje „tolerancję” i popełnia liczne zbrodnie na białych Europejczykach, ale też i współtowarzyszach, którzy są chrześcijanami: gwałty, rabunki, morderstwa itp.

Analogią do żydów jest miska z cukierkami, w której tylko 3 cukierki zawierają śmiercionośną truciznę. Czy odważylibyście się poczęstować cukierkiem z tej miski? Wątpię.

Także i postawa hierarchów Kościoła jest antypolska, stręcząc nam przyjęcie uchodźców pod pretekstem chrześcijańskiego miłosierdzia, które w pierwszej kolejności nakazuje dbanie o bezpieczeństwo swojej rodziny i przyjaciół. Zazwyczaj są to ci sami księża, którzy angażują się w nabożeństwa ekumeniczne, czy dialogi międzyreligijne z żydami. Ale także i ci księża, nawet o wyrażnie prawicowych poglądach, którzy nawoływali Polaków do pomocy żydom podczas II wojny światowej, pod groźbą potępienia, także dokonali czynu antypolskiego. To oni byli tą wyrwą w murze, która przyczyniła się do infiltracji Watykanu, jak i Kościoła w Polsce, przez element żydowski, masoński i judeofilski.

Dlaczego ratowanie żydów przez Polaków nie jest powodem do dumy

Ogółem, chodzi tu o wizerunek Polaków w świecie.

1. Dużo ludzi sądzi, że powinniśmy walczyć z wizerunkiem Polaka – antysemity, mordercy żydów. Cóż, to nie jest najlepszy wizerunek. Ale wizerunek Polaka – judeofila, dopiero będzie katastrofalny dla nas. A czemu? Bo świat nas zacznie widzieć jako żydowskich przydupasów, których tolerancja i judeofilia doprowadziła do tego, że żydzi są tacy potężni i gnębią cały świat. Nie dosyć że nienawidzą nas żydzi tak jak nienawidzili, to nienawidzieć nas zacznie wiele ludzi. W szczególności będą to narodowi socjaliści oraz osoby ogółem skoncentrowane wobec antyżydowskiego ruchu oporu. Ataki i prześladowania Polaków w krajach zachodu mogą się zdarzać znacznie częściej. Po za tym będziemy dużo łatwiejszym celem dla radykalnych muzułmańskich ugrupowań. W walce z żydostwem będziemy totalnie osamotnieni, nikt nie będzie specjalnie Polakom współczuć, bo przecież sami w pewnym sensie nawarzyli to piwo, więc niech teraz je wypiją; o realnej pomocy nawet nie wspominając.

Tutaj są już efekty kreowania wizerunku Polski przez koszernych konserwatystów:

Nie będziemy mieli szansy na obronę przed tego typu oskarżeniami, jeżeli będziemy jednocześnie lansować się ratowaniem żydów na lewo i prawo.

2. Kontynuując, co pomyśli świat o narodzie, który potrafił poświęcić swoje dzieci, w tym nienarodzone, aby ratować kogoś, kto ma cię za śmiecia i podczłowieka, ale nie potrafił wiele zrobić, aby uratować swoich rodaków od rzezi na Wołyniu?Świat będzie miał Polaków za głupków, czy wręcz psychopatów. I tak nasza reputacja jest zszargana, wolę nie wiedzieć jakie będą efekty dalszego gloryfikowania judeofilskich postaw.

3. Zniechęcenie Polaków do patriotyzmu. Wielu ludzi w Polsce narzeka, że Polacy jako masa nie myślą i nie garną się do patriotyzmu. Po części się zgadzam, ale chciałbym się spytać. Kto ma być wzorem patriotyzmu dla Polaków? Osoba która poświęciła życie swoje i bliskich, aby ratować śmiertelnego wroga Polski – żyda? A może gen. Anders, który bezsensownie wykrwawił Polaków na Monte Cassino w imię żydo-anglo-saskich interesów?Jeżeli Polak usłyszy, że to są przejawy patriotyzmu, to taki Polak w sumie zaczyna się wstydzić swojego pochodzenia. Popularne dziś „polskie absurdy” są pewną kontynuacją tego, że część Polaków wolała angażować się w pomaganie wrogim żydom, jednocześnie zostawiając na pastwę banderowskich bestii Polaków z Wołynia, co pewne osoby, zazwyczaj koszernych patriotów i wyznawców multi-kulti Rzeczpospolitej (zarówno w wersji chrześcijańskiej, jak i słowiańskiej, tzw. Wielka Lechia) napawa dumą. Ci co są dumni z pomagania żydom wszelkim kosztem podczas II wojny światowej, NIE RÓŻNIĄ SIĘ NICZYM od lewactwa, które chce zapraszać jeszcze więcej uchodźców do Europy, pomimo tego że nie jedna feministka została „ubogacona” przez kolorowych przybyszy, a w coraz większej ilości miast istnieją dzielnice, do których policja boi się wejść.

4. Polacy są indoktrynowani na dobrych gojów tak, aby nie podnieśli broni przeciwko żydowskiemu okupantowi. Zarówno PiS jak i PO indoktrynują Polaków religią holocaustu, z tą różnicą o ile PO jest złym gliniarzem, który chce aby Polacy bili się w piersi za antysemityzm, to o tyle PiS jest dobrym gliniarzem, który gloryfikuje ratowanie Polaków przez żydów i głosi fałszywą solidarnośc polsko-żydowską. Paradoksalnie to działania PiS mogą wyrządzić większą szkodę Polakom niż działania PO, o czym wspomniałem wyżej.

Teraz nie ma żadnych wątpliwości, że Duda i PiS działają na szkodę Polski i że są oni tak jak PO marionetkami syjonizmu i wielkiej finansjery, z tą różnicą że PiS używa retoryki patriotycznej.

Źródło: http://sukarno.neon24.pl/post/130437,dlaczego-polacy-nie-powinni-byli-ratowac-zydow

holocaustPolacypomoc żydomżydzi
Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment