imalopolska

najnowsze wiadomości

Kultura

Cyberpunk 2077. Premiera telewizyjna gry w Polsat Games

000ATBHJYXR0RUW3-C411.png


9 grudnia w studiu Polsat Games swoją telewizyjną premierę będzie miała jedna z najbardziej oczekiwanych gier wideo ostatnich lat – Cyberpunk 2077. Specjalny czterogodzinny program poprowadzą Krzysztof Ibisz i Agnieszka Borysiuk, a wśród ich gości znajdą się twórcy gry, influencerzy oraz cosplayerzy.

W dniu telewizyjnej premiery Cyberpunk 2077 Polsat Games uruchomi wyjątkową oprawę antenową, nawiązującą do Night City, czyli miasta, w którym odbywa się akcja gry. Unikalna scenografia obecna będzie także w studiu kanału, w którym o godzinie 20:00 wystartuje czterogodzinny program w całości poświęcony najnowszej produkcji CD PROJEKT RED – twórców serii gier o Wiedźminie.

Akcja gry Cyberpunk 2077 rozgrywa się w tętniącym życiem i technologią otwartym świecie wzmocnionych cybernetycznie ulicznych wojowników i błyskotliwych korpohakerów. Gracze kierować będą losami V – postaci stawiającej pierwsze kroki w Night City, najniebezpieczniejszym mieście przyszłości. Główna oś fabularna oraz rozbudowane misje poboczne zaoferują dziesiątki godzin rozgrywki pełnej skomplikowanych moralnie wyborów. Ich konsekwencje wpłyną na przyszłość V oraz bohaterów, których spotka na swojej drodze.

– Prowadzę premierę Cyberpunk 2077, bo w roku 2077 na mej skroni pojawi się pierwszy siwy włos – żartował prezenter w “Nowym Dniu z Polsat News”.

Ibisz pojawił się przed kamerą w stroju nawiązującym do klimatu gry. Miał na sobie m.in. skórzaną kurtkę i przeciwsłoneczne okulary. Cytując mema na swój temat powiedział: “Jeśli gra miałaby premierę w 2077 roku, to i tak studio prowadziłby Krzysztof Ibisz”.

Premierowe wejście do świata Cyberpunk 2077 nastąpi 9 grudnia w Polsat Games, w towarzystwie gości specjalnych. Wydarzenie poprowadzą Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Borysiuk, a w specjalnych strefach pojawią się Radosław Nałęcz — redaktor naczelny Polsat Games czy Piotr “Izak” Skowyrski. Będą oni gościć twórców gry oraz znanych streamerów i influencerów. Transmisja w Polsat Games to cztery segmenty, w których prowadzący i zaproszeni goście wprowadzą widzów w świat Cyberpunka znany z klasycznego systemu fabularnego Cyberpunk 2020, aż do gry wideo stworzonej w polskim studiu. Wśród gości znajdą się m.in. Mike Pondsmith, twórca fabularnego oryginału, Marcin Blacha, kierujący zespołem scenarzystów, Sebastian Kalemba, szefujący działowi animacji oraz Paweł Sasko, prowadzący dział questów w CD PROJEKT RED. Partnerami wydarzenia będą firmy PLAY oraz Sprite.

Podczas transmisji pokazywane będą również filmiki fanów, które będzie można przesłać za pomocą specjalnej strony internetowej. 

– Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego dla graczy na całym świecie wydarzenia – mówi Radosław Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games. – Sami jesteśmy graczami i równie niecierpliwie, co pozostali oczekujemy premiery Cyberpunka 2077, dlatego wcześniejsze wejście do Night City i pokazanie go widzom będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem – dodaje.

Przedpremierowe wydarzenie realizowane będzie przez firmę FRENZY, odpowiedzialną między innymi za kanał Polsat Games, a także Alior Bank Ultraligę – Mistrzostwa Polski w League of Legends i produkcję polskich transmisji z najważniejszych turniejów esportowych na świecie.


Source link

Leave a Comment