imalopolska

najnowsze wiadomości

Polska

Chanukowa plaga

aki-1078x630

Strona główna &gt Polska &gt Chanukowa plaga Chanukowa plaga Ogarek Polska

Ajajajajaj giewałt! Przecież to nie przechodzi do żadna rubryka! Najważniejsze święto czołowych polityków PiS-u (rzeczywiście, wyjątkowych członków wysuniętych na czoło) czyli Chanuka trwa od soboty, a ja jeszcze nie złożyłem Państwu życzeń!

Tak więc wszystkiego najlepszego z okazji żydowskiego Święta Świateł!

Pani wicemarszałek Beata Mazurek ( ten i inne cytaty za //www.polsatnews.pl):

„Każdego roku w gmachu polskiego parlamentu wspólnie zapalamy chanukowe świece, których światło symbolizuje pokój, tolerancję i wolność, wartości uniwersalne i wyjątkowo ważne dla wszystkich ludzi. To światło zrodzone z żydowskiej tradycji przypomina nam zarazem duchowe dziedzictwo i kulturę narodu, który przez wiele wieków zamieszkiwał i zamieszkuje ziemie nad Wisłą i którego losy są ściśle splecione z losami polskiego narodu. Chanuka to święto wyjątkowe, dlatego cieszy mnie ogromnie, że spotkania w Sejmie z tej okazji stały się już piękną i trwałą tradycją”.

Rabin satanistycznej sekty Chabad Lubawicz Szalom Dow Ber Stambler powiedział:

– Mija już 13 lat odkąd chanukowe światło po raz pierwszy po wojnie ponownie pojawiło się w tym gmachu. (…) Chasydzi mówią, że należy słuchać, co świece chanukowe nam opowiadają. One mówią, że nawet jeśli to trudne, trzeba walczyć o prawdziwe wartości (…) powinniśmy znaleźć siłę i używać jej, przede wszystkim aby pomagać innym (…) Dzisiaj z polskiego Sejmu wychodzi dokładnie ten głos o tolerancji, wolności religijnej i wolności kulturalnej – powiedział.

[Żydzi jak zawsze na froncie walki o tolerancję i wolność wśród gojów]

„Pamiętamy o Żydach walczących o wolność dla Polski z bronią w ręku w Legionach Piłsudskiego, pamiętamy o wszystkich walczących o ocalenie wspólnego dziedzictwa pod zaborami. Nasza tysiącletnia historia pokazuje wspólne dla obu narodów umiłowanie wolności, wolę walki i przetrwanie. Dzisiaj w siedzibie parlamentu suwerennej Polski gromadzimy się właśnie wokół symbolu przetrwania, symbolu zwycięstwa dobra nad złem” – napisał Mateusz Morawiecki.

[uważam, że „dobre plus”, wszak Jakub Berman i Minc Hilary, to demokracji dwa filary. Co ciekawe, dziś Naczelnik Państwa i jego dwór twórczo nawiązują do bermanowskiego „uznać antysemityzm za zdradę główną”]

Były ambasador Izraela w Polsce, Szewach Weiss, podkreślił, że to wyjątkowe spotkanie, „w tym gronie, w tym parlamencie”. Wspominając wspólną polsko-żydowską historię zaznaczył, że światło lampy chanukowej jest symbolem „naszej chęci bycia dalej blisko, razem”.

[To, że pasożyt pragnie być dalej blisko swego żywiciela, to normalne, ale np. ja równie serdecznie pragnę żydowskiego sąsiedztwa jak Palestyńczycy uwięzieni przez izraelskich oprawców w getcie w Gazie].

Chanukowa plaga pomału ogarnia całe Polin, co ja mówię Polin, Polin i ambasady Polin:

Chanuka u ambasadora Polski w Waszyngtonie: „Żydzi są integralną częścią tkanki polskiego społeczeństwa”

[Od czasu tzw. desantu Stalina rzeczywiście są integralną częścią tkanki, czy aby tylko nie rakowej …]

W Poznaniu świąteczną świecę zapalił tęczowy prezydent Jaśkowiak

Chanuka w Poznaniu

We Wrocławiu Dutkiewicz w jarmułce tańczył z rabinami jeszcze w 2015

//wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw

A nawet u judeochrześcijańskch wyznawców Świętego Spokoju:

Chrześcijanie i Żydzi razem świętują Chanukę

[No normalnie sam zagrałem teraz do bramki pana DK!!! Kiep ze mnie,a nie watykański agent! a tak przy okazji: „kiep” to po staropolsku srom niewieści].

A z kim owi „judeochrześcijanie” z Katolickiej Agencji Towarzyskiej świętują Chanukę?

Ano z wybitnym przedstawicielem żydokomuny, Konstantym Gebertem (synem współzałożyciela Kom-partii USA i agenta KGB, Bolesława Geberta), pisującym do Wyborczej i do „Nigdy Więcej” jako Dawid Warszawski, założycielem miesięcznika „Midrasz” – w tym plemieniu bowiem bardzo płynnie przechodzi się od bezbożnego komunizmu do pobożnego judaizmu i z powrotem.

Czekam niecierpliwie na niedzielną Chanukę w pałacu prezydenckim, a w międzyczasie zjadłbym coś i tylko strach lodówkę otworzyć …

PS

I pomyśleć, że za komuny władze państwowe zamiast Chanuki świętowały Barbórkę …

MacGregor – J-23 na angielskiej prowincji

Za: http://macgregor.neon24.pl/post/146710,chanukowa-plaga

Data publikacji: 6.12.2018


Read the full article – wolna-polska.pl

Leave a Comment