imalopolska

najnowsze wiadomości

Zdrowie

Carefleet S.A. na liście Diamentów Forbesa 2023

DOC.20230130.44506470.1.jpg


Miesięcznik Forbes ogłosił swoją listę Diamentów Forbesa 2023. Wśród wyróżnionych, najszybciej rozwijających się firm w Polsce po raz siódmy znalazła się firma Carefleet S.A.

Prestiżowe nagrody przyznawane są od 15 lat. Wyróżnia je to, że do wskazania zwycięzców używa się szwajcarskiej metody wyceny przedsiębiorstw, a więc twardych, rzetelnych danych ekonomicznych i finansowych. W ten sposób co roku poznajemy zbiór kilkuset prywatnych firm z największym potencjałem rozwoju.

Obecność na liście w czasach pogarszającej się koniunktury gospodarczej to ogromny sukces i jeszcze większy powód do dumy. Tak otrzymanie Diamentu komentuje Bartosz Olejnik, dyrektor Marketingu i Sprzedaży Carefleet S.A.:

„Bardzo cieszy nas, że już po raz siódmy znaleźliśmy się wśród Diamentów Forbesa. To dowód, że nasza wizja i przyjęta strategia rozwoju, oparta na satysfakcji klienta, odpowiedzialności i partnerstwie biznesowym przynosi bardzo dobre efekty. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu Carefleet oraz docenianiu naszej roli przez klientów po raz kolejny możemy cieszyć się z tak prestiżowej nagrody. Otrzymując tego rodzaju wyróżnienia, umacniamy się w przekonaniu, że obrana droga jest słuszna i warto ją kontynuować”.

Źródło informacji: Carefleet S.A.

 


Source link

Leave a Comment